W pierwszą niedzielę września wypadły imieniny Księdza Prałata Stefana Wyporskiego, naszego Proboszcza. Pracujący w Parafii Księża oraz Parafianie postanowili na zakończenie Mszy świętej o godz. 11.00 dać wyraz swojego szacunku, wdzięczności i miłości do Solenizanta. 

W imieniu Księży wzruszające życzenia złożył Ks. Mirosław Wilk, a zaraz po nim swoje piękne życzenia złożyły dzieci. W imieniu wszystkich grup działających w naszym Kościele, oraz wszystkich Parafian starannie przygotowane życzenia na piśmie złożyła Pani Wioletta Strączek. Składanie życzeń zakończyli przedstawiciele Domowego Kościoła.

 Z okazji Imienin Ks. Stefana we Mszy Świętej uczestniczył Chór Parafialny pod przewodnictwem Pana Marka Tomalskiego - Organisty, oraz Chórek Dziecięcy z gitarowym akompaniamentem i przewodnictwem Pani  Agnieszki Furtacz - Katechetki. Podniosła i miła atmosfera udzieliła się wszystkim. Ks. Stefan serdecznie podziękował wszystkim za życzenia i przygotował cukierkowy poczęstunek przy wyjściu z Kościoła.

foto: Piotr Zimnal

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Do Nowego Roku pozostało:

Najnowsze komentarze
 • Piotr ZIMNAL 05.01.2019 16:02
  Wiele dobrego dzieje się w naszej Parafii św. Floriana w Sosnowcu Zagórzu i znajduje to odzwierciedlenie ...

  Czytaj więcej...

   
 • Mariusz 05.01.2019 12:56
  Bardzo dobra i przydatna strona o naszej parafi. Pozdrawiam.I WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU.

  Czytaj więcej...

Pogoda
Bezchmurnie

10.54°C

Sosnowiec

Bezchmurnie
Wilgotnosc: 34%
Niedziela -1.86°C / 8.09°C SP_WEATHER_SKY_IS_CLEAR
Poniedzialek -3.74°C / 7.68°C Nieliczne chmury
Wtorek -0.24°C / 6.84°C SP_WEATHER_SKY_IS_CLEAR
Sroda 1.28°C / 5.75°C SP_WEATHER_SKY_IS_CLEAR
Czwartek 1.7°C / 6.27°C Deszczyk