W pierwszą niedzielę września wypadły imieniny Księdza Prałata Stefana Wyporskiego, naszego Proboszcza. Pracujący w Parafii Księża oraz Parafianie postanowili na zakończenie Mszy świętej o godz. 11.00 dać wyraz swojego szacunku, wdzięczności i miłości do Solenizanta. 

W imieniu Księży wzruszające życzenia złożył Ks. Mirosław Wilk, a zaraz po nim swoje piękne życzenia złożyły dzieci. W imieniu wszystkich grup działających w naszym Kościele, oraz wszystkich Parafian starannie przygotowane życzenia na piśmie złożyła Pani Wioletta Strączek. Składanie życzeń zakończyli przedstawiciele Domowego Kościoła.

 Z okazji Imienin Ks. Stefana we Mszy Świętej uczestniczył Chór Parafialny pod przewodnictwem Pana Marka Tomalskiego - Organisty, oraz Chórek Dziecięcy z gitarowym akompaniamentem i przewodnictwem Pani  Agnieszki Furtacz - Katechetki. Podniosła i miła atmosfera udzieliła się wszystkim. Ks. Stefan serdecznie podziękował wszystkim za życzenia i przygotował cukierkowy poczęstunek przy wyjściu z Kościoła.

foto: Piotr Zimnal

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Do Nowego Roku pozostało:

Najnowsze komentarze
 • Krystyna 19.11.2018 10:14
  W Imieniu Chóru Parafialnego z całego serca pragnę podziękować za dobre słowo oraz ciepłe życzenia .

  Czytaj więcej...

   
 • Małgorzata 10.11.2018 18:58
  Film zdecydowanie bardziej oddaje rzeczywistość, zdjęcie raczej utrwala chwilę. Może te krótkie filmiki ...

  Czytaj więcej...

Pogoda
Pochmurnie

1°C

Sosnowiec

Pochmurnie
Wilgotnosc: 87%
Sroda -7°C / 0°C Zachmurzenie czesciowe
Czwartek -7°C / 0°C Pochmurnie
Piatek 0°C / 3°C SP_WEATHER_RAIN_AND_SNOW
Sobota 2°C / 6°C Deszcz