W pierwszą niedzielę września wypadły imieniny Księdza Prałata Stefana Wyporskiego, naszego Proboszcza. Pracujący w Parafii Księża oraz Parafianie postanowili na zakończenie Mszy świętej o godz. 11.00 dać wyraz swojego szacunku, wdzięczności i miłości do Solenizanta. 

W imieniu Księży wzruszające życzenia złożył Ks. Mirosław Wilk, a zaraz po nim swoje piękne życzenia złożyły dzieci. W imieniu wszystkich grup działających w naszym Kościele, oraz wszystkich Parafian starannie przygotowane życzenia na piśmie złożyła Pani Wioletta Strączek. Składanie życzeń zakończyli przedstawiciele Domowego Kościoła.

 Z okazji Imienin Ks. Stefana we Mszy Świętej uczestniczył Chór Parafialny pod przewodnictwem Pana Marka Tomalskiego - Organisty, oraz Chórek Dziecięcy z gitarowym akompaniamentem i przewodnictwem Pani  Agnieszki Furtacz - Katechetki. Podniosła i miła atmosfera udzieliła się wszystkim. Ks. Stefan serdecznie podziękował wszystkim za życzenia i przygotował cukierkowy poczęstunek przy wyjściu z Kościoła.

foto: Piotr Zimnal

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Do Nowego Roku pozostało:

Najnowsze komentarze
 • Piotr ZIMNAL 15.10.2018 16:25
  Byłem zachwycony grą Sosnowieckiej Orkiestry Dętej w naszym Kościele św. Floriana i cieszę się, że ...

  Czytaj więcej...

   
 • Małgorzata 14.10.2018 16:53
  Gdyby jeden film miał obalić moja Wiarę, to jakże słaba by ona była. Gdyby ten film pierwszy pokazywał ...

  Czytaj więcej...

Pogoda
Pochmurnie

8°C

Sosnowiec

Pochmurnie
Wilgotnosc: 70%
Sroda 8°C / 18°C Slonce za chmurami
Czwartek 9°C / 16°C Slonce za chmurami
Piatek 6°C / 17°C Zachmurzenie czesciowe
Sobota 7°C / 13°C Slonce za chmurami