28 października we wspomnienie św. Judy Tadeusza na niedzielnej Mszy św. o godz. 12.30 modliliśmy się o Boże błogosławieństwo dla pierwszego proboszcza naszej Parafii – ks. Prałata Tadeusza Kamińskiego w dniu Jego Imienin.

Nasze serca zawsze radują się obecnością w naszej świątyni ks. Tadeusza. Jego wizytówką jest zawsze obecny na twarzy uśmiech i skromność, której przejaw mogliśmy usłyszeć także teraz, w trakcie podziękowań, jakie padły z jego ust.

Życzymy Ci Księże zdrowia i sił na kolejne lata kapłańskiej posługi, bo choć jesteś już na emeryturze, to przecież nadal swoją modlitwą i sprawowanymi sakramentami służysz ludziom. Możemy Cię zapewnić, że wielu z nas każdego dnia wznosi do Boga modlitwy w Twojej intencji.

Dziękujemy za Twoją obecność w ostatnią niedzielę i mówimy – do zobaczenia!

foto: Piotr Zimnal

Komentarze  

0 #1 Piotr ZIMNAL 2018-10-30 20:23
Podpisujemy się sercem pod zamieszczonym tekstem.
Lucyna i Piotr.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Odwiedziło nas

DzisiajDzisiaj101
WczorajWczoraj409
W tym tygodniuW tym tygodniu90
W tym miesiącuW tym miesiącu8746
W sumieW sumie383914

Na marginesie

21 styczeń 2019

 • Cisi autorzy

  Tylko dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności odkryto nazwiska autorów kolędy „Cicha noc".

Do Nowego Roku pozostało:

Najnowsze komentarze
 • Piotr ZIMNAL 05.01.2019 16:02
  Wiele dobrego dzieje się w naszej Parafii św. Floriana w Sosnowcu Zagórzu i znajduje to odzwierciedlenie ...

  Czytaj więcej...

   
 • Mariusz 05.01.2019 12:56
  Bardzo dobra i przydatna strona o naszej parafi. Pozdrawiam.I WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU.

  Czytaj więcej...