11 listopada będziemy przeżywać ważne dla wszystkich Polaków wydarzenie, jakim jest setna rocznica odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Jako chrześcijanie winniśmy przede wszystkim dziękować Bogu za to, że otacza płaszczem swojej opieki nasz naród i właśnie dlatego w sobotni wieczór 10 listopada zapraszamy na wyjątkowy Floriański Wieczór Uwielbienia, w czasie którego przed Najświętszym Sakramentem będziemy uwielbiać Boga za Jego miłość. 

Św. Jan Paweł II nazywał Ojczyznę swoją matką. A czym jest Polska dla mnie? Jakim jestem jej synem i córką? Miłość do Ojczyzny powinna być nie tylko koniecznością, ale potrzebą serca. Historia naszego narodu jest jednocześnie piękna, jak i bolesna. Obejmijmy więc naszymi modlitwami wszystkich naszych przodków, z których tak wielu oddało życie po to, byśmy dziś mogli żyć w wolnym kraju.

Zapraszamy - przyjdź w sobotni wieczór do naszej świątyni, bo masz Bogu za co dziękować!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Odwiedziło nas

DzisiajDzisiaj100
WczorajWczoraj409
W tym tygodniuW tym tygodniu89
W tym miesiącuW tym miesiącu8745
W sumieW sumie383913

Na marginesie

21 styczeń 2019

 • Cisi autorzy

  Tylko dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności odkryto nazwiska autorów kolędy „Cicha noc".

Do Nowego Roku pozostało:

Najnowsze komentarze
 • Piotr ZIMNAL 05.01.2019 16:02
  Wiele dobrego dzieje się w naszej Parafii św. Floriana w Sosnowcu Zagórzu i znajduje to odzwierciedlenie ...

  Czytaj więcej...

   
 • Mariusz 05.01.2019 12:56
  Bardzo dobra i przydatna strona o naszej parafi. Pozdrawiam.I WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU.

  Czytaj więcej...