Ponieważ w naszej Parafii nieustannie trwają różne remonty i prace, których celem jest upiększenie zarówno kościoła, jak i jego otoczenia, a spora część Parafian zainteresowana jest ich postępem, więc dla lepszego zobrazowania prowadzonych działań i łatwiejszego znalezienia tych informacji na naszej stronie internetowej utworzona została nowa zakładka pod nazwą "Remonty parafialne".

Możemy ją znaleźć w menu po lewej stronie jako jedną z podkategorii "Aktualności parafialnych". Wszystkie informacje, które znajdowały się na stronie począwszy od 2014 roku i dotyczące w/w kwestii zostały tam przeniesione. W tym miejscu możemy więc znaleźć informacje o prowadzonych pracach w kościele bądź wzbogacaniu się jego wnętrza np. o witraże. Znajdą się tam także informacje o pracach prowadzonych w budynkach katechetycznych, plebanii oraz te artykuły, które dotyczą otoczenia czyli porządkowania naszego parafialnego ogrodu. Okazuje się, że w ciągu tych kilku minionych lat na stronie znalazło się ponad 50 artykułów poświęconych tym kwestiom, co oznacza, że w naszej Parafii nieustannie coś się dzieje. Patrząc na przegląd tych minionych wydarzeń zgromadzonych teraz w jednym miejscu widać, że zakres przeprowadzonych już prac jest imponujący. 

Komentarze  

0 #1 Piotr ZIMNAL 2019-01-05 16:02
Wiele dobrego dzieje się w naszej Parafii św. Floriana w Sosnowcu Zagórzu i znajduje to odzwierciedlenie na naszej stronie internetowej. Wyodrębnienie informacji o pracach przy naszym Kościele, których jest sporo, uważam za bardzo dobry pomysł, bo będzie wszystko w jednym miejscu a nie "rozproszone" pomiędzy innymi ważnymi wydarzeniami religijnymi. Proponuję zamianę nazwy zakładki z "Remonty parafialne" na "Prace przy kościele", bo nie tylko u nas się remontuje, ale także modernizuje, odnawia, odtwarza, buduje czy porządkuje. Dziękuję za bdb pomysł i jego realizację. Piotr Zimnal.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Odwiedziło nas

DzisiajDzisiaj106
WczorajWczoraj409
W tym tygodniuW tym tygodniu95
W tym miesiącuW tym miesiącu8751
W sumieW sumie383919

Na marginesie

21 styczeń 2019

 • Cisi autorzy

  Tylko dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności odkryto nazwiska autorów kolędy „Cicha noc".

Do Nowego Roku pozostało:

Najnowsze komentarze
 • Piotr ZIMNAL 05.01.2019 16:02
  Wiele dobrego dzieje się w naszej Parafii św. Floriana w Sosnowcu Zagórzu i znajduje to odzwierciedlenie ...

  Czytaj więcej...

   
 • Mariusz 05.01.2019 12:56
  Bardzo dobra i przydatna strona o naszej parafi. Pozdrawiam.I WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU.

  Czytaj więcej...