Ponieważ w naszej Parafii nieustannie trwają różne remonty i prace, których celem jest upiększenie zarówno kościoła, jak i jego otoczenia, a spora część Parafian zainteresowana jest ich postępem, więc dla lepszego zobrazowania prowadzonych działań i łatwiejszego znalezienia tych informacji na naszej stronie internetowej utworzona została nowa zakładka pod nazwą "Remonty parafialne".

Możemy ją znaleźć w menu po lewej stronie jako jedną z podkategorii "Aktualności parafialnych". Wszystkie informacje, które znajdowały się na stronie począwszy od 2014 roku i dotyczące w/w kwestii zostały tam przeniesione. W tym miejscu możemy więc znaleźć informacje o prowadzonych pracach w kościele bądź wzbogacaniu się jego wnętrza np. o witraże. Znajdą się tam także informacje o pracach prowadzonych w budynkach katechetycznych, plebanii oraz te artykuły, które dotyczą otoczenia czyli porządkowania naszego parafialnego ogrodu. Okazuje się, że w ciągu tych kilku minionych lat na stronie znalazło się ponad 50 artykułów poświęconych tym kwestiom, co oznacza, że w naszej Parafii nieustannie coś się dzieje. Patrząc na przegląd tych minionych wydarzeń zgromadzonych teraz w jednym miejscu widać, że zakres przeprowadzonych już prac jest imponujący. 

Komentarze  

0 #1 Piotr ZIMNAL 2019-01-05 16:02
Wiele dobrego dzieje się w naszej Parafii św. Floriana w Sosnowcu Zagórzu i znajduje to odzwierciedlenie na naszej stronie internetowej. Wyodrębnienie informacji o pracach przy naszym Kościele, których jest sporo, uważam za bardzo dobry pomysł, bo będzie wszystko w jednym miejscu a nie "rozproszone" pomiędzy innymi ważnymi wydarzeniami religijnymi. Proponuję zamianę nazwy zakładki z "Remonty parafialne" na "Prace przy kościele", bo nie tylko u nas się remontuje, ale także modernizuje, odnawia, odtwarza, buduje czy porządkuje. Dziękuję za bdb pomysł i jego realizację. Piotr Zimnal.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Do Nowego Roku pozostało:

Najnowsze komentarze
 • Gabriela 18.03.2019 07:30
  Ks. Marcinie, wszystkie kazania, które ksiądz wygłasza są wspaniałe, ale to z wczorajszej niedzielni ...

  Czytaj więcej...

   
 • elżbieta 17.03.2019 13:19
  Ks. Marcinie kazanie było odważne ale dziękuje za wskazanie drogi którą należy podążać. Chciałabym ...

  Czytaj więcej...

Pogoda
Rozproszone chmury

8.03°C

Sosnowiec

Rozproszone chmury
Wilgotnosc: 45%
Czwartek -0.85°C / 10.97°C Rozproszone chmury
Piatek 5.87°C / 12.36°C Deszczyk
Sobota 3.11°C / 16.6°C SP_WEATHER_SKY_IS_CLEAR
Niedziela 4.31°C / 11.88°C Deszczyk
Poniedzialek 1.73°C / 9.83°C SP_WEATHER_SKY_IS_CLEAR