Ponieważ w naszej Parafii nieustannie trwają różne remonty i prace, których celem jest upiększenie zarówno kościoła, jak i jego otoczenia, a spora część Parafian zainteresowana jest ich postępem, więc dla lepszego zobrazowania prowadzonych działań i łatwiejszego znalezienia tych informacji na naszej stronie internetowej utworzona została nowa zakładka pod nazwą "Remonty parafialne".

Możemy ją znaleźć w menu po lewej stronie jako jedną z podkategorii "Aktualności parafialnych". Wszystkie informacje, które znajdowały się na stronie począwszy od 2014 roku i dotyczące w/w kwestii zostały tam przeniesione. W tym miejscu możemy więc znaleźć informacje o prowadzonych pracach w kościele bądź wzbogacaniu się jego wnętrza np. o witraże. Znajdą się tam także informacje o pracach prowadzonych w budynkach katechetycznych, plebanii oraz te artykuły, które dotyczą otoczenia czyli porządkowania naszego parafialnego ogrodu. Okazuje się, że w ciągu tych kilku minionych lat na stronie znalazło się ponad 50 artykułów poświęconych tym kwestiom, co oznacza, że w naszej Parafii nieustannie coś się dzieje. Patrząc na przegląd tych minionych wydarzeń zgromadzonych teraz w jednym miejscu widać, że zakres przeprowadzonych już prac jest imponujący. 

Komentarze  

0 #1 Piotr ZIMNAL 2019-01-05 16:02
Wiele dobrego dzieje się w naszej Parafii św. Floriana w Sosnowcu Zagórzu i znajduje to odzwierciedlenie na naszej stronie internetowej. Wyodrębnienie informacji o pracach przy naszym Kościele, których jest sporo, uważam za bardzo dobry pomysł, bo będzie wszystko w jednym miejscu a nie "rozproszone" pomiędzy innymi ważnymi wydarzeniami religijnymi. Proponuję zamianę nazwy zakładki z "Remonty parafialne" na "Prace przy kościele", bo nie tylko u nas się remontuje, ale także modernizuje, odnawia, odtwarza, buduje czy porządkuje. Dziękuję za bdb pomysł i jego realizację. Piotr Zimnal.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Do Nowego Roku pozostało:

Najnowsze komentarze
 • Maria 14.05.2019 07:43
  Ks. Marcinie.. jeszcze brzmią nam w uszach słowa niedzielnego kazania (12.05.2019r. godz. 9:00).

  Czytaj więcej...

   
 • Elżbieta 12.05.2019 11:34
  Ks. Marcinie kazanie było do głębi wzruszające. Proszę pamiętać że o każdej grupie społecznej ...

  Czytaj więcej...

Pogoda
Bezchmurnie

19.82°C

Sosnowiec

Bezchmurnie
Wilgotnosc: 52%
Niedziela 10.86°C / 21.85°C Rozproszone chmury
Poniedzialek 12.47°C / 23.17°C Rozproszone chmury
Wtorek 15.27°C / 25.87°C SP_WEATHER_HEAVY_INTENSITY_RAIN
Sroda 9.25°C / 14.15°C Deszczyk
Czwartek 8.51°C / 14.75°C Pochmurno