Uruchamiamy na naszej parafialnej stronie internetowej nową zakładkę o nazwie "Intencje pogrzebowe", którą można znaleźć w menu bocznym w części Aktualności parafialne. Jej powstanie jest odpowiedzią na potrzeby Parafian i nie tylko.

Zwyczajem jest, że w sytuacji, gdy żegnamy na tym świecie naszych bliskich zamawiane są w ich intencji Msze święte. Prosi o nie rodzina, znajomi, mieszkańcy bloku oraz uczestnicy pogrzebu. Zazwyczaj daty tych Mszy świętych ustalane są już po pogrzebie w kancelarii parafialnej z najbliższą rodziną. Często jest tak, że Ci którzy zamawiali dane intencje, ale także bliscy zmarłych chcieliby wiedzieć na kiedy ustalone zostały terminy Mszy świętych, a z wielu różnych powodów nie zawsze jest możliwość o tym poinformować. Dlatego postanowiliśmy w tej nowo powstałej zakładce podawać wszystkie daty Mszy świętych, które zamówione zostały w związku z pogrzebem naszych Parafian. Mamy nadzieję, że pomoże to w dotarciu tych informacji do osób nimi zainteresowanych. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Do Nowego Roku pozostało:

Najnowsze komentarze
 • Piotr ZIMNAL 13.04.2019 12:36
  Wieka rzecz - DK ulicami naszych Osiedli! Idący w niej mówią: "Mamy odwagę przyznać się wobec innych ...

  Czytaj więcej...

   
 • Gabriela 18.03.2019 07:30
  Ks. Marcinie, wszystkie kazania, które ksiądz wygłasza są wspaniałe, ale to z wczorajszej niedzielni ...

  Czytaj więcej...

Pogoda
Bezchmurnie

16.23°C

Sosnowiec

Bezchmurnie
Wilgotnosc: 51%
Czwartek 12.65°C / 21.67°C Deszczyk
Piatek 13.15°C / 23.58°C Rozproszone chmury
Sobota 9.39°C / 17.99°C Pochmurno
Niedziela 6.61°C / 14.96°C Deszczyk
Poniedzialek 8.75°C / 12.92°C SP_WEATHER_HEAVY_INTENSITY_RAIN