Uruchamiamy na naszej parafialnej stronie internetowej nową zakładkę o nazwie "Intencje pogrzebowe", którą można znaleźć w menu bocznym w części Aktualności parafialne. Jej powstanie jest odpowiedzią na potrzeby Parafian i nie tylko.

Zwyczajem jest, że w sytuacji, gdy żegnamy na tym świecie naszych bliskich zamawiane są w ich intencji Msze święte. Prosi o nie rodzina, znajomi, mieszkańcy bloku oraz uczestnicy pogrzebu. Zazwyczaj daty tych Mszy świętych ustalane są już po pogrzebie w kancelarii parafialnej z najbliższą rodziną. Często jest tak, że Ci którzy zamawiali dane intencje, ale także bliscy zmarłych chcieliby wiedzieć na kiedy ustalone zostały terminy Mszy świętych, a z wielu różnych powodów nie zawsze jest możliwość o tym poinformować. Dlatego postanowiliśmy w tej nowo powstałej zakładce podawać wszystkie daty Mszy świętych, które zamówione zostały w związku z pogrzebem naszych Parafian. Mamy nadzieję, że pomoże to w dotarciu tych informacji do osób nimi zainteresowanych. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Do Nowego Roku pozostało:

Najnowsze komentarze
 • Piotr ZIMNAL 05.01.2019 16:02
  Wiele dobrego dzieje się w naszej Parafii św. Floriana w Sosnowcu Zagórzu i znajduje to odzwierciedlenie ...

  Czytaj więcej...

   
 • Mariusz 05.01.2019 12:56
  Bardzo dobra i przydatna strona o naszej parafi. Pozdrawiam.I WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU.

  Czytaj więcej...

Pogoda
Bezchmurnie

-7.39°C

Sosnowiec

Bezchmurnie
Wilgotnosc: 85%
Niedziela -7.68°C / 1.25°C SP_WEATHER_SKY_IS_CLEAR
Poniedzialek -3.38°C / 7.29°C SP_WEATHER_SKY_IS_CLEAR
Wtorek 0.68°C / 4.78°C Sniezek
Sroda 2.21°C / 6.69°C Deszczyk
Czwartek 2.65°C / 9.51°C Deszczyk