Uruchamiamy na naszej parafialnej stronie internetowej nową zakładkę o nazwie "Intencje pogrzebowe", którą można znaleźć w menu bocznym w części Aktualności parafialne. Jej powstanie jest odpowiedzią na potrzeby Parafian i nie tylko.

Zwyczajem jest, że w sytuacji, gdy żegnamy na tym świecie naszych bliskich zamawiane są w ich intencji Msze święte. Prosi o nie rodzina, znajomi, mieszkańcy bloku oraz uczestnicy pogrzebu. Zazwyczaj daty tych Mszy świętych ustalane są już po pogrzebie w kancelarii parafialnej z najbliższą rodziną. Często jest tak, że Ci którzy zamawiali dane intencje, ale także bliscy zmarłych chcieliby wiedzieć na kiedy ustalone zostały terminy Mszy świętych, a z wielu różnych powodów nie zawsze jest możliwość o tym poinformować. Dlatego postanowiliśmy w tej nowo powstałej zakładce podawać wszystkie daty Mszy świętych, które zamówione zostały w związku z pogrzebem naszych Parafian. Mamy nadzieję, że pomoże to w dotarciu tych informacji do osób nimi zainteresowanych. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Do Nowego Roku pozostało:

Najnowsze komentarze
 • Maria 14.05.2019 07:43
  Ks. Marcinie.. jeszcze brzmią nam w uszach słowa niedzielnego kazania (12.05.2019r. godz. 9:00).

  Czytaj więcej...

   
 • Elżbieta 12.05.2019 11:34
  Ks. Marcinie kazanie było do głębi wzruszające. Proszę pamiętać że o każdej grupie społecznej ...

  Czytaj więcej...

Pogoda
Bezchmurnie

24.52°C

Sosnowiec

Bezchmurnie
Wilgotnosc: 60%
Piatek 16.85°C / 24.85°C SP_WEATHER_HEAVY_INTENSITY_RAIN
Sobota 16.13°C / 22.44°C Umiarkowany deszcz
Niedziela 13.95°C / 17.05°C Deszczyk
Poniedzialek 13.45°C / 24.46°C Deszczyk
Wtorek 14.85°C / 25.85°C SP_WEATHER_SKY_IS_CLEAR