Uruchamiamy na naszej parafialnej stronie internetowej nową zakładkę o nazwie "Intencje pogrzebowe", którą można znaleźć w menu bocznym w części Aktualności parafialne. Jej powstanie jest odpowiedzią na potrzeby Parafian i nie tylko.

Zwyczajem jest, że w sytuacji, gdy żegnamy na tym świecie naszych bliskich zamawiane są w ich intencji Msze święte. Prosi o nie rodzina, znajomi, mieszkańcy bloku oraz uczestnicy pogrzebu. Zazwyczaj daty tych Mszy świętych ustalane są już po pogrzebie w kancelarii parafialnej z najbliższą rodziną. Często jest tak, że Ci którzy zamawiali dane intencje, ale także bliscy zmarłych chcieliby wiedzieć na kiedy ustalone zostały terminy Mszy świętych, a z wielu różnych powodów nie zawsze jest możliwość o tym poinformować. Dlatego postanowiliśmy w tej nowo powstałej zakładce podawać wszystkie daty Mszy świętych, które zamówione zostały w związku z pogrzebem naszych Parafian. Mamy nadzieję, że pomoże to w dotarciu tych informacji do osób nimi zainteresowanych. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Do Nowego Roku pozostało:

Najnowsze komentarze
 • Piotr ZIMNAL 12.11.2019 22:33
  Wielkie uznanie dla Zespołu "Te Deum" z Olkusza. Dziękujemy za nagranie DVD tego występu a Ks. Marcinowi ...

  Czytaj więcej...

   
 • Piotr ZIMNAL 13.10.2019 19:22
  Serdecznie gratulujemy Siostrze Sawianie. Jest Siostra darem Nieba dla nas za który Panu Bogu składamy ...

  Czytaj więcej...

Pogoda
Lagodny deszcz

9.2°C

Sosnowiec

Lagodny deszcz
Wilgotnosc: 61%
Poniedzialek 5.61°C / 7.25°C Deszczyk
Wtorek 4.76°C / 8.88°C Pochmurno
Sroda 5.74°C / 10.82°C SP_WEATHER_SKY_IS_CLEAR
Czwartek 6.05°C / 10.28°C Pochmurno
Piatek 5.9°C / 9.61°C Pochmurno