1. W tym tygodniu obchodzimy: jutro wspomnienie św. Moniki, we wtorek św. Augustyna, a w środę wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela. W niedzielę 2 września imieniny obchodzi nasz ks. Proboszcz Stefan Wyporski, Msza św. w jego intencji będzie odprawiona 2 września o godz. 11.00.

2. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Spotkanie zelatorek i Zarządu Żywego Różańca będzie w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00, wymiana tajemnic różańcowych odbędzie się w niedzielę 2 września po Mszy św. o godz. 7.00.

3. Od 1 września w niedziele Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 12,30, 16.00 i 18.00.

4. 8 września w sobotę organizowana jest pielgrzymka do Legnicy, są jeszcze wolne miejsca, koszt 65 zł, zapisy w kancelarii parafialnej.

5. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego będzie odprawiona 3 września o godz. 8.00, zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa.

6. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. Tygodnik „Niedziela” poleca m.in. relacje z pielgrzymek na Jasną Górę, „Gość niedzielny” poleca m. in. artykuł o objawieniu maryjnym w Irlandii.

7. Wszystkim życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.

8. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:
- śp. Alicja Patek lat 77 z osiedla BMC. W jej intencji będą odprawione 2 Msze św. od uczestników pogrzebu i 4 Msze św. od mieszkańców bloku BMC 42.
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….

Ks. Stefan Wyporski – Proboszcz

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież