1. W tym tygodniu we wtorek obchodzimy wspomnienie św. Agaty, w środę św. Pawła Miki i towarzyszy, pierwszych męczenników Dalekiego Wschodu. Ponadto w tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca oraz w tym dniu spotkanie członków Straży Honorowej Najśw. Serca P. Jezusa po Mszy św. wieczornej.

2. Bardzo prosimy panów oraz panie o pomoc przy rozbieraniu choinek i sprzątaniu kościoła jutro rano po Mszy św. porannej.

3. Parafian zachęcamy do korzystania z możliwości wspólnego spotkania w naszej parafialnej kawiarence w budynku katechetycznym.

4. Na kolejny Floriański Wieczór Uwielbienia zapraszamy w piątek po Mszy św. wieczornej.

5. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej oraz do zakupu naszej parafialnej gazetki „Ziarno”.

6. Wszystkim życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.

7. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:
- śp. Janina Głogowska lat 80 z osiedla Kisielewskiego. W jej intencji będzie odprawionych 5 Mszy św. od uczestników pogrzebu, 7 mszy św. od rodziny, 5 Mszy św. od mieszkańców bloku BMC 36 oraz 6 Mszy św. od mieszkańców bloku Kisielewskiego 9.
         Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….

Ks. Stefan Wyporski – Proboszcz
Parafii św. Floriana w Sosnowcu

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież