1. W związku z zaistniałą sytuacją w tym roku nie będzie wielkopostnych rekolekcji parafialnych, jednak nie zaniedbujmy spowiedzi wielkanocnej. Zapraszamy do Spowiedzi św. każdego dnia na 1 godzinę przed Mszą św.

2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione w piątek o godz. 17.15, natomiast nabożeństwo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.30.

3. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca z odpowiednimi modlitwami. W przyszłą niedzielę nie będzie wymiany tajemnic różańcowych, odmawiających różaniec prosimy o przesunięcie jednej tajemnicy do przodu.

4. Odwiedziny do chorych będą tylko do osób po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym.

5. Zachęcamy do podjęcia postu w intencji powołań kapłańskich i wpisywania się na listę, którego dnia postanowiliśmy pościć.

6. W sprawach kancelaryjnych proszę wcześniej dzwonić na podane numery telefonu.

7. Na tablicy ogłoszeń umieściliśmy numer konta parafialnego. W związku ze wszystkimi opłatami, jakie każdego miesiąca ponosi parafia, wszystkim wpłacającym ofiary serdeczne Bóg zapłać.
   Rzymskokatolicka Parafia pw. św. Floriana Męczennika
   ul. Gen. T. Bora-Komorowskiego 2
   41-219 Sosnowiec
   nr konta: 30 1020 2498 0000 8802 0018 8060 PKO BP

8. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

9. Wszystkim życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.

10. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:
- śp. Adam Chwastek lat 84 z osiedla BMC. W jego intencji będzie odprawionych 13 Mszy św. od rodziny oraz 7 Mszy św. od mieszkańców bloku BMC 40.
                     Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Ks. Stefan Wyporski – Proboszcz
Parafii św. Floriana w Sosnowcu

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież