Spotkanie w sobotę 9 lutego rozpoczęło się Mszą Świętą, którą sprawowali dla nas Ks. Grzegorz Koss - Dyrektor Centrum Służby Życiu i Rodzinie oraz jego zastępca Ks. Dawid Kuczek, który wygłosił do nas kazanie na bazie Ewangelii dnia.

Po Mszy świętej odbył się wykład Pani Katarzyny Asztabskiej z Gliwic - "Konsultant Doradca Laktacyjny", którą zaprosił Ks. Dyrektor. Słuchaliśmy tego wykładu z wielką uwagą odkrywając na nowo to, co Bóg Stwórca przypisał aktowi karmienia piersią. Eliminowanie tego aktu z życia jest ogromnym błędem i wielką stratą, zwłaszcza dla dziecka, ale nie tylko. Naszym zadaniem jest aktywizacja narzeczonych - przyszłych rodziców, aby poświęcili temu zagadnieniu maksimum uwagi w imię dobra małżeństwa, dzieci i rodziny. Wszystkich zainteresowanych zachęcam do otwarcia strony: www.laktacja.org.pl.

Bardzo dziękujemy za ten, jakże potrzebny wykład, który daje Katolickim Doradcom Życia Rodzinnego wielkie argumenty za optowaniem na rzecz karmienia piersią narodzonych dzieci. Bóg zapłać.

foto: Piotr Zimnal

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież