Niniejszą relacją pragniemy poinformować Szanownych Parafian o aktualnych pracach inwestycyjnych, jakie się dzieją przy naszym kościele.

Wykorzystując sprzyjającą pogodę realizujemy, jako kontynuację, ocieplanie niezabezpieczonych do tej pory ścian budynku katechetycznego.

Choć w wakacje zazwyczaj się odpoczywa, to w naszym kościele i jego otoczeniu ciągle coś się dzieje. Ksiądz Proboszcz koordynuje wiele prac remontowych, które w większości wykonują nasi parafianie.

W czwartek dokonano wymiany małych okienek, które znajdują się przy zejściu z zakrystii do dolnego kościoła. Ponadto Ksiądz Proboszcz zdecydował o powiększeniu kuchni na salkach katechetycznych o jedno małe pomieszczenie, które do niej przylega.

W pierwszych dniach kwietnia do Ks. Proboszcza Stefana Wyporskiego zgłosiła się kolejna firma, która chce złożyć wiarygodną ofertę na wymianę świetlika dachowego na nowy. W dniu 03.04.2019 delegowani pracownicy tej firmy przyjechali do naszej Parafii aby dokonać wizji lokalnej oraz stosownych pomiarów, co jest rzeczą niezbędną do opracowania oferty.

Informowaliśmy naszych Parafian na bieżąco o postępie prac w wykończeniu dużego pomieszczenia w podziemiach kościoła. Prace trwały nieprzerwanie od półtora miesiąca i w ostatnich dniach dobiegły końca, o czym z zadowoleniem informujemy. Ponieważ z zewnątrz efekty prac nie są widoczne, więc pokazujemy je poprzez zdjęcia.

Pragniemy naszych Parafian na bieżąco  informować o postępie prac w wykończeniu największego pomieszczenia w dolnym kościele, które czekało na swoją kolej ćwierć wieku.  Nie można nie cieszyć się z tego, że w naszych wszystkich budynkach w wybranej kolejności nieprzerwanie trwają prace remontowe, modernizacyjne czy wykończeniowe.