Choć w wakacje zazwyczaj się odpoczywa, to w naszym kościele i jego otoczeniu ciągle coś się dzieje. Ksiądz Proboszcz koordynuje wiele prac remontowych, które w większości wykonują nasi parafianie.

W czwartek dokonano wymiany małych okienek, które znajdują się przy zejściu z zakrystii do dolnego kościoła. Ponadto Ksiądz Proboszcz zdecydował o powiększeniu kuchni na salkach katechetycznych o jedno małe pomieszczenie, które do niej przylega.

W pierwszych dniach kwietnia do Ks. Proboszcza Stefana Wyporskiego zgłosiła się kolejna firma, która chce złożyć wiarygodną ofertę na wymianę świetlika dachowego na nowy. W dniu 03.04.2019 delegowani pracownicy tej firmy przyjechali do naszej Parafii aby dokonać wizji lokalnej oraz stosownych pomiarów, co jest rzeczą niezbędną do opracowania oferty.

Informowaliśmy naszych Parafian na bieżąco o postępie prac w wykończeniu dużego pomieszczenia w podziemiach kościoła. Prace trwały nieprzerwanie od półtora miesiąca i w ostatnich dniach dobiegły końca, o czym z zadowoleniem informujemy. Ponieważ z zewnątrz efekty prac nie są widoczne, więc pokazujemy je poprzez zdjęcia.

Pragniemy naszych Parafian na bieżąco  informować o postępie prac w wykończeniu największego pomieszczenia w dolnym kościele, które czekało na swoją kolej ćwierć wieku.  Nie można nie cieszyć się z tego, że w naszych wszystkich budynkach w wybranej kolejności nieprzerwanie trwają prace remontowe, modernizacyjne czy wykończeniowe.

Będąc w dolnym kościele nie sposób nie zauważyć postępu prac. 20 grudnia udokumentowany został obecny stan remontu, który prowadzony jest dzięki pracowitości naszych Parafian, którym serdecznie za ich zaangażowanie dziękujemy.

Ruszyła akcja ofertowa na wymianę nieszczelnego świetlika dachowego w dachu naszego kościoła. 20 grudnia jedna z Firm, która złożyła ofertę wstępną dokonała fachowej wizji lokalnej świetlika dachowego.