Informowaliśmy naszych Parafian na bieżąco o postępie prac w wykończeniu dużego pomieszczenia w podziemiach kościoła. Prace trwały nieprzerwanie od półtora miesiąca i w ostatnich dniach dobiegły końca, o czym z zadowoleniem informujemy. Ponieważ z zewnątrz efekty prac nie są widoczne, więc pokazujemy je poprzez zdjęcia.

Pragniemy naszych Parafian na bieżąco  informować o postępie prac w wykończeniu największego pomieszczenia w dolnym kościele, które czekało na swoją kolej ćwierć wieku.  Nie można nie cieszyć się z tego, że w naszych wszystkich budynkach w wybranej kolejności nieprzerwanie trwają prace remontowe, modernizacyjne czy wykończeniowe.

Będąc w dolnym kościele nie sposób nie zauważyć postępu prac. 20 grudnia udokumentowany został obecny stan remontu, który prowadzony jest dzięki pracowitości naszych Parafian, którym serdecznie za ich zaangażowanie dziękujemy.

Ruszyła akcja ofertowa na wymianę nieszczelnego świetlika dachowego w dachu naszego kościoła. 20 grudnia jedna z Firm, która złożyła ofertę wstępną dokonała fachowej wizji lokalnej świetlika dachowego.

3 grudnia zostały dostarczone przez sklep zakupione przez Ks. Proboszcza Stefana Wyporskiego płyty regipsowe do wykończenia surowych ścian dużego pomieszczenia w dolnym kościele, które "czekało cierpliwie" wiele lat na swoją kolej.

3 grudnia zamówiony transport zakupionych płyt regipsowych podjechał pod dolny kościół. Do rozładunku tych płyt licznie zgłosili się Parafianie na wcześniejszą prośbę Ks. Proboszcza Stefana Wyporskiego.

W związku z koniecznością wymiany świetlika dachowego znajdującego się w naszym kościele przedstawiamy zapytanie ofertowe dotyczące tej inwestycji.