Pragniemy naszych Parafian na bieżąco  informować o postępie prac w wykończeniu największego pomieszczenia w dolnym kościele, które czekało na swoją kolej ćwierć wieku.  Nie można nie cieszyć się z tego, że w naszych wszystkich budynkach w wybranej kolejności nieprzerwanie trwają prace remontowe, modernizacyjne czy wykończeniowe.

Nasze obiekty parafialne są pod stałą troską Gospodarza, który je na bazie naszej ofiarności skrupulatnie i konsekwentne naprawia, konserwuje, porządkuje, modernizuje i wykańcza. Teraz chcemy pokazać na zdjęciach postęp prac w ostatniej sporej inwestycji parafialnej. Dziękujemy jednocześnie wszystkim wspierającym te ważne i potrzebne prace.

Ważna informacja! Parafię czeka poważne konieczne przedsięwzięcie inwestycyjne, którym jest pilna potrzeba wymiany istniejącego w dachu świetlika o wymiarach u podstawy 4m x 14m na wysokości 12 m. Istniejący stary świetlik jest nieszczelny i mało izolacyjny. Aktualnie prowadzona jest w tym temacie akcja ofertowa skierowana do specjalistycznych firm. Będziemy naszych Parafian informowali o postępie tej akcji.

foto: Piotr Zimnal

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież