1. We wtorek imieniny obchodzi ks. Mirosław Wilk, Msza św. w jego intencji będzie odprawiona dzisiaj o godz. 12.30.

2. Spotkanie z kandydatami do Sakramentu Bierzmowania z klasy VIII Szk. Podst. i klasy III Gimnazjum rozpoczynające II etap bezpośredniego przygotowania do przyjęcia sakramentu, odbędzie się w poniedziałek 25 lutego o godz. 19.00.

3. Spotkanie Kręgu biblijnego będzie we wtorek po Mszy św. wieczornej.

4. W piątek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny.

5. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca z odpowiednimi modlitwami. Spowiedź dla dzieci i dorosłych w pierwszy piątek miesiąca będzie od godz. 17.00. W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 będzie spotkanie zelatorek i Zarządu Żywego Różańca, wymiana tajemnic różańcowych odbędzie się w niedzielę 3 marca po Mszy św. o godz. 7.00.

6. W przyszłą niedzielę 3 marca podczas uroczystości w Warszawie o godz. 12.00 nasz parafianin ks. Andrzej Bawer otrzyma nominację na stopień oficerski i zostanie kapelanem Wojska Polskiego.

7. Parafia organizuje we wrześniu pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie parafii. Zapisy w kancelarii parafialnej. Pierwsze spotkanie przedpielgrzymkowe odbędzie się w środę 6 marca (Popielec) po Mszy św. wieczornej.

8. W niedzielę 10 marca o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie o zapobieganiu chorobom.

9. Parafian zachęcamy do korzystania z możliwości wspólnego spotkania w naszej parafialnej kawiarence w budynku katechetycznym.

10. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej oraz do zakupu naszej parafialnej gazetki „Ziarno”.

11. Wszystkim życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.

Ks. Stefan Wyporski – Proboszcz
Parafii św. Floriana w Sosnowcu

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież