19 stycznia po Mszy św. o godz. 18.00 członkowie Akcji Katolickiej spotkali się na opłatku, który to piękny zwyczaj jest kultywowany od samego początku działalności. Tym razem gościliśmy także naszego pierwszego proboszcza Ks. Prałata Tadeusza Kamińskiego, którego zaprosił na spotkanie prezes Tadeusz Sokołowski.

Złożyliśmy sobie życzenia i zasiedliśmy do zastawionych skromnie, ale pysznie stołów, co było zasługą naszych koleżanek z Akcji Katolickiej. Przy akompaniamencie gitary w rękach Pani Agnieszki wyśpiewaliśmy radośnie i gromko kilka kolęd. Były też wesołe rozmowy i przekomarzania, które stworzyły bardzo miłą i przyjacielską atmosferę.

Sprawą godną odnotowania, która nas bardzo ucieszyła, było powitanie trzech nowych kandydatów na członków naszej Akcji Katolickiej. To dobrze rokuje na przyszłość. 

Po pożegnaniu obecnych na spotkaniu Księży Proboszczów, Prezes naszej Akcji Katolickiej, Tadeusz Sokołowski przeprowadził krótkie spotkanie robocze z omówieniem najpilniejszych spraw. Resztę niech opowiedzą poniższe zdjęcia.

foto: Piotr Zimnal

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież