3 grudnia po porannej Mszy św. o godz. 7.00 przedstawiciele Parafii złożyli życzenia imieninowe Ks. dr Krystianowi Kucharczykowi. Najpierw uczynił to Ks. Prałat Stefan Wyporski - Proboszcz, a po nim delegacja wszystkich ruchów przykościelnych i wszystkich parafian.

Parafia przy okazji życzeń wyraziła także uznanie i wdzięczność ks. Krystianowi za to, że będąc u nas rezydentem z licznymi obowiązkami i zajęciami zewnętrznymi (Praca w Sądzie Biskupim, wykłady na wyższych uczelniach, nauka własna związana z pozyskaniem habilitacji) znajduje także czas na sprawowanie Eucharystii i głoszenie budujących kazań. Nie bez znaczenia dla nas jest także to, że Ks. Krystian jest człowiekiem kontaktowym i bezpośrednim, znajduje czas na rozmowę, ładnie śpiewa i zawsze ma pogodne oblicze. Po prostu lubimy Go, co chcemy tu zaznaczyć, bo On w swojej mowie wyznał nam, że czuje się u nas bardzo dobrze, jak w rodzinie.

Księże Krystianie, niech Pan Bóg Ci błogosławi we wszystkim co robisz, niech spełniają się Twoje kapłańskie i prywatne życzenia. Cieszymy się, że jesteś wśród nas i z nami.

foto: Piotr Zimnal

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież