A- A A+

W kościele stanęły nowe konfesjonały

W naszej Parafii niezależnie od pory roku trwają nieustanne prace, dzięki którym ubogaca się wnętrze świątyni oraz jej otoczenie. Wtorek 6 lutego był bardzo pracowity pod tym kątem. Odnotowaliśmy realizację następujących inwestycji:

1) Wymiana dwóch konfesjonałów na nowe po lewej stronie nawy, które są niższe i bardziej funkcjonalne. Nie będą one zasłaniać pięknych witraży okiennych, co miało miejsce do tej pory. Ponadto mają "miękkie" klęczniki co nie jest bez znaczenia dla ludzi nieco starszych. Liczymy na wyminę na podobne pozostałych konfesjonałów.

2) Wymiana nowych drzwi zewnętrznych do zakrystii na bardziej "pewne" pod kątem ewentualnych prób włamań.

3) Kontynuacja prac adaptacyjnych w budynku katechetycznym.

Realizacja tych prac jest możliwa dzięki ofiarności  naszych Parafian i bardzo dobremu zarządzaniu Gospodarza. Serdeczne Bóg zapłać!

foto: Piotr Zimnal

 Drukuj  Email

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież