A- A A+

Imieniny ks. Mirosława Wilka

Z racji przypadających w dniu 26 lutego imienin ks. Mirosława Wilka parafianie zamówili w Jego intencji Mszę Świętą o godz. 12.30 w niedzielę poprzedzającą to wydarzenie.

A oto treść życzeń złożonych przez przedstawicieli Parafian.

Księże Mirosławie – drogi Solenizancie!

Cieszymy się z Twojej obecności wśród nas. Twoja Kapłańska posługa doskonale wpisuje się w posługi pozostałych Kapłanów w naszej Parafii i stanowi całość, która bardzo nas ubogaca i powoduje, że jesteś naszym Drogim Kapłanem.

Dzisiaj uroczyście obchodzimy Twoje imieniny. Przypomnijmy jakie jest pochodzenie imienia Mirosław?

Mirosław jest to imię pochodzenia starosłowiańskiego, od słów mir (pokój) i sława. Oznacza: ten, który ma być sławny, przynosząc pokój swojemu ludowi.

A jakie jest znaczenie tego imienia?

Mirosław to człowiek nieustannie aktywny a zarazem skrupulatny pracownik. Posiada liczne zdolności i niesamowity upór. Nie popiera nieetycznych zagrań – prędzej wycofa się ze współpracy. Mirosław posiada wielkie zdolności oraz talenty.

Drogi Księże Mirosławie! Jesteś z nami pół roku, ale już dałeś się nam poznać jako osoba z którą kojarzy się nam się odpowiedzialność, sumienność, pobożność, punktualność, skromność, służba w konfesjonale. Przez posługę Księdza doświadczamy Bożej tajemnicy i Bożej miłości.

Z okazji Twoich imienin Cała Parafia życzy Ci Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej na dalsze długie lata kapłańskiej posługi. Życzymy Ci też dużo dobrego zdrowia i zwyczajnie ludzkiej życzliwości i miłości.

Szczęść Boże.

foto: Piotr Zimnal

 Drukuj  Email

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież