A- A A+

Imieniny pana Marka

Jedna z intencji Mszy Świętej w dniu 22 kwietnia o godzinie 12.30 poświęcona była panu Markowi Tomalskiemu - naszemu Organiście z racji Jego imienin. Postać Pana Marka jest nieprzerwanie związana od początku istnienia Parafii z naszym kościołem. Panu Bogu dziękujemy za Jego dar dla naszej Parafii.

Pan Marek - nasz Organista to człowiek skromny, uczynny, przyjazny wszystkim, oddany Kościołowi, aktywny w parafialnej kancelarii, którą wzorowo prowadzi. Nade wszystko zaś oddany muzyce kościelnej i prowadzonemu przez siebie Chórowi. To on sprawił, że nasz Kościół jest rozśpiewany. Nie wyobrażamy sobie życia naszej Parafii bez niego. Życzenia ogólne od księży i wszystkich parafian złożył Solenizantowi Ks. Prałat Stefan Wyporski - Proboszcz. Ekstra życzenia popłynęły od Członków Chóru Parafialnego. Panie Marku! Sto lat!

foto: Piotr Zimnal

 Drukuj  Email

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież