W środę 23 grudnia na wieczornej Mszy świętej w sposób uroczysty podsumowaliśmy tegoroczne roraty i wyróżniliśmy dzieci, które uczestniczyły w nich najczęściej.

Oprawa przedostatnich rorat była nieco inna niż zazwyczaj. Podczas całej Mszy światła w kościele były zgaszone, a wszyscy trzymali w swych rękach świece jako znak gotowości na przyjęcie Chrystusa do swego życia. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną piękną modlitwę.

Jezus jest już pośród nas bo wiele serc jest czystych i gotowych na Święta. Zachęcamy aby  cały rok trwać w stanie łaski Bożej i stale cieszyć się obecnością Pana Jezusa.

Po zakończeniu Mszy świętej dzieci otrzymały pamiątki za udział w roratach. Gratulujemy zwłaszcza tym wszystkim, którzy codziennie uczestniczyli  w Mszy świętej i razem z Maryją oczekiwali na przyjście Pana Jezusa. Po podliczeniu naklejek na planszy adwentowej „Drzewo Życia”  wyróżniono 10-cioro dzieci, które najwięcej razy uczestniczyły w roratach. Otrzymały one pamiątkowe piękne anioły. Pozostali uczestnicy otrzymali słodkie wafelki.

Wyróżnione dzieci to:

Jakub Sieczka