17 stycznia po wieczornej Mszy świętej członkowie chóru parafialnego wraz z panem Markiem Tomalskim – naszym organistą oraz zaproszonymi kapłanami spotkali się, aby przy łamaniu się opłatkiem, śpiewaniu kolęd i wspólnym ucztowaniu przedłużyć radość Świąt Bożego Narodzenia.

Gościem „specjalnym” był ks. Prałat Tadeusz Kamiński, jak zawsze mile widziany w naszej Parafii. Raduje się serce widząc stojących obok siebie i z wielką życzliwością składających sobie życzenia – byłego i obecnego Proboszcza naszej Parafii. Obaj Kapłani zgodnie wyrazili radość z istnienia w tej Parafii chóru, który swoją obecnością uświetnia i ubogaca wszystkie najważniejsze wydarzenia w życiu Kościoła i naszej Parafii.

Mając przyjemność uczestniczenia we wszystkich wspólnotowych spotkaniach opłatkowych z pełnym przekonaniem stwierdzam, że to ostatnie było najbardziej rozśpiewane, jak przystało zresztą na chór parafialny. Radosne, długie kolędowanie zakończyło się odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.


foto: Ewa Klimczyk

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież