Choć Wigilia już dawno za nami, to w naszej Parafii kolejne grupy spotykają się na łamaniu się opłatkiem. W niedzielny wieczór 14 stycznia noworoczne życzenia złożyli sobie członkowie parafialnego Chóru.

Na spotkaniu obecni byli wszyscy pracujący w naszej Parafii kapłani, a także ks. Proboszcz emeryt Tadeusz Kamiński. Serce się raduje, gdy doświadcza tak serdecznej i życzliwej relacji pomiędzy byłym a obecnym Proboszczem. Tamten niedzielny wieczór obfitował więc w wielkie pokłady radości wywołane przez serdeczne rozmowy, wspólny śpiew kolęd, a także żarty „sypane jak z rękawa” przez obu księży Proboszczów.

Oby ten nastrój prawdziwie chrześcijańskiej wspólnoty, jaką byliśmy tamtego wieczoru przenikał także każdy kolejny dzień tego rozpoczętego roku. Obyśmy potrafili we wszystkich środowiskach, w których się znajdujemy promieniować prawdziwie chrześcijańską radością i przez przykład naszego życia przyciągać do Boga innych ludzi.


foto: Ewa Klimczyk

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież