18 listopada dane mi było uczestniczyć we Mszy świętej z udziałem naszego parafialnego chóru oraz w spotkaniu na salce parafialnej zorganizowanego z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej.

Nasz parafialny chór to grupa uśmiechniętych, pogodnych ludzi, których łączą chrześcijańskie wartości i pragnienie uwielbiania Boga swoim głosem. To piękne, że znajdują czas i chęć na wspólne poniedziałkowe próby, których efekty możemy potem wysłuchać na niedzielnych i świątecznych Mszach świętych.

Gorąco zachęcamy wszystkich, którzy lubią śpiewać, aby zechcieli dołączyć do naszego chóru. To wcale nie jest tak, że trzeba mieć operowy, idealnie czysty głos, bo o wiele ważniejsze jest, aby w śpiew wkładać swoje serce. I tej miłości do Boga, jak i do śpiewu nie można odmówić żadnemu z naszych chórzystów. Dobrze, że jesteście!

 

foto: Ewa Klimczyk

Komentarze  

0 #1 Krystyna 2018-11-19 10:14
W Imieniu Chóru Parafialnego z całego serca pragnę podziękować za dobre słowo oraz ciepłe życzenia . Oczywiście zapraszamy chętnych do śpiewu.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież