Już po raz siódmy nasza Parafia we współpracy z Parafią św. Jacka i Marii Magdaleny  w Kroczycach zorganizowała kolonie parafialne. Tym razem miejscem naszego odpoczynku, podziwiania piękna przyrody, ale i czasem zastanawiania się nad słowami Pisma Świętego i przylgnięcia do Chrystusa był Beskid Wyspowy, a dokładnie Dom Pielgrzyma przy Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu.

Razem na dwóch turnusach odpoczywało 101 dzieci pod opieką S. Anawim – naszego kierownika, ks. moderatora Grzegorza Kopysia oraz wychowawców – p. Wioli, p. Mateusza i p. Agnieszki oraz p. Michała – naszego kierowcy.

Codzienna Eucharystia, modlitwy spotkania w grupach, wycieczki, konkursy, mecze, pogodne wieczory sprawiły, że tworzyliśmy grupę zgranych przyjaciół. Poznawaliśmy ciekawe miejsca. Byliśmy w Starym Sączu, Rabce, Limanowej. Wyjeżdżaliśmy na basen i do parku wodnego i oczywiście wyruszaliśmy na wyprawy górskie.

Czas kolonii szybko minął, ale już planujemy powakacyjne spotkania z dziećmi z Kroczyc.

 

I TURNUS - 30 czerwca - 4 lipca

 

II TURNUS - 4-13 lipca

Komentarze  

0 #2 Karolina 2021-06-28 17:23
Bez Boga się dzieci nie wychowa. Módlcie się i nie poddawać w życiu. Jak zakładać rodzinę żeby nie krzywdzili siebie ani innych. Ubiór skromny.
Cytować
0 #1 Piotr 2015-07-20 05:59
Czytając ten krótki felieton i oglądając piękne zdjęcia szczęśliwych dzieci, w pięknym miejscu, na myśl przychodzi tylko jedno słowo: dziękuję, dziękuję Organizatorom i Prowadzącym "Kolonie z Bogiem", dziękuję wszystkim, którzy przyłożyli rękę do tego, aby dzieci były szczęśliwe. Piotr
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież