Oaza młodzieżowa

Jubileuszowy Bal Oazy

W tym roku obchodzimy jubileusz 25-lecia Diecezji Sosnowieckiej. To święto wszystkich powstałych wraz z diecezją instytucji, ruchów i stowarzyszeń. Wśród nich jest Ruch Światło-Życie, który prężnie działa i ożywia wspólnoty parafialne naszej diecezji już tyle lat.

Oazowe warsztaty miłosierdzia

8 grudnia w naszej Parafii odbyły się warsztaty robienia świec techniką decoupage, które zorganizowała Diecezjalna Diakonia Miłosierdzia Ruchu Światło-Życie. Dochód ze sprzedaży świec przeznaczony zostanie na dzieła miłosierdzia m.in. na dofinansowanie wyjazdów rekolekcyjnych dla dzieci i młodzieży.

Oaza na feriach w Bukowinie

Zakończyliśmy niedawno ferie zimowe. Dla młodzieży związanej z Ruchem Światło Życie był to czas nie tylko wypoczynku i zabawy, ale przede wszystkim czas zbliżania się do Boga i do siebie. W dniach od 24 do 29 stycznia br. młodzież w liczbie 44 osób przebywała w Bukowinie Tatrzańskiej na Oazie Ewangelizacyjnej.

Młodzież oazowa w Skarżycach

Listopad wcale nie musi być smutny, przygnębiający i zimny. Młodzież oazowa, która wyjechała w miniony weekend do Skarżyc spędziła ten czas bardzo radośnie i w „gorącej” atmosferze. Wszystko dzięki wspólnocie, którą wzmacnialiśmy modląc się, formując i odpoczywając wśród urokliwych zakątków Jury.