Listopad wcale nie musi być smutny, przygnębiający i zimny. Młodzież oazowa, która wyjechała w miniony weekend do Skarżyc spędziła ten czas bardzo radośnie i w „gorącej” atmosferze. Wszystko dzięki wspólnocie, którą wzmacnialiśmy modląc się, formując i odpoczywając wśród urokliwych zakątków Jury.

Wyjazd młodzieżowy poświęcony był wspólnocie, którą tworzymy. W piątek poznawaliśmy siebie, nasze piękno i wartość. W sobotę budowaliśmy więzi między sobą poprzez rozmowy, ciekawe ćwiczenia i cudowny spacer wśród pól i lasów. Niedziela była najlepszym dniem, aby postawić w centrum wspólnoty Pana Jezusa, który jest jej podstawą i uświęceniem.

Był to radosny czas, w którym nie zabrakło modlitwy, śpiewów i zabawy. Dziękujemy Bogu, że pośród tego zwariowanego czasem świata daje nam ludzi i miejsca, gdzie możemy wzmocnić naszą wiarę i pogłębić radość z faktu bycia Bożym dzieckiem.

Dziękujemy wszystkim Czytelnikom „Ziarna”, którzy poprzez zakup naszej parafialnej gazetki wsparli nasz wyjazd. Podziękowaniem niech będzie nasza modlitwa i zdjęcia z naszego pobytu.

foto: Oliwier Gołuchowski

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież