Po wakacyjnej przerwie w I sobotę miesiąca spotkali się członkowie Żywego Różańca w kościele na Adoracji wraz z kapłanem Marcinem Słodczykiem, który rozpoczął u nas pracę duszpasterską.

Każdy miał okazję modlić się przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej za swoją rodzinę i w różnych trudnych sytuacjach odmawiając wspólnie różaniec, który jest naszym najlepszym ratunkiem. Msza święta o godz. 18.00 pod przewodnictwem ks. Marcina Słodczyka była wynagradzająca Matce Bożej za wszystkie bluźnierstwa i zniewagi, a także niektórych zelatorek, które obchodziły imieniny o imieniu Maria.

Po Mszy św. odbyło się spotkanie wszystkich zelatorek w sali różańcowej wraz z kapłanami na czele z naszym opiekunem ks. Proboszczem Stefanem Wyporskim, który też obchodził swoje imieniny. Było bardzo przyjemnie przy wspólnej herbatce i ciasteczkach, śpiewając pieśni Maryjne, ciesząc się tak liczną obecnością. Bardzo dziękujemy wszystkim kapłanom, którzy wzięli w tym udział czekając na następną I sobotę miesiąca października.

Główna Zelatorka – Maria Jelińska

foto: Krystyna Borowska

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież