W czwartek 7 czerwca  w ostatnim dniu Oktawy Bożego Ciała, po wieczornej Mszy Św. i procesji do 4 ołtarzy wokół kościoła odbyło się zapowiedziane wcześniej spotkanie członków Żywego Różańca, w tym zelatorek i zelatorów obchodzących swoje imieniny w maju i czerwcu, którym składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień, a także  uczestników autokarowej pielgrzymki śladami św. Brata Alberta Chmielowskiego do Krakowa oraz uczestników Eucharystii.

Spotkanie to odbyło się w pięknym  przykościelnym ogrodzie, wśród zieleni,  przy rozpalonym ognisku, z poczęstunkiem w postaci pieczonych kiełbasek i kaszanek; nie brakowało również słodkości: cukierków i ciasteczek.

Swoją obecnością zaszczycili nas: ks. Proboszcz Stefan Wyporski  oraz  wikariusze: ks. Krystian i  ks. Marcin. Gościnnie przybył do nas także  ks. Proboszcz - senior Tadeusz Kamiński. Za ich obecność  serdecznie dziękujemy. Myślę, że takie spotkania bardzo integrują parafian między sobą i duszpasterzami.

Na koniec pragnę gorąco podziękować wszystkim uczestnikom spotkania, a przede wszystkim tym, którzy podjęli trud pomocy w zorganizowaniu i przygotowaniu tego spotkania. Serdeczne Bóg Zapłać. Życząc miłego wypoczynku wakacyjnego zapraszam na ognisko za rok, a kolejne spotkanie już po wakacjach.


foto: Ewa Klimczyk

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież