W intencji zmarłego śp. ks. Proboszcza Tadeusza Kamińskiego, którego pogrzeb odbył się 2 czerwca 2020 r. zamówione zostały Msze święte w poniższych terminach. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ...

 

 

 

Data               dzień tygodnia   godz.     od kogo

 

03.06.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

04.06.2020.  czwartek         18:00   od Straży Honorowej Najśw. Serca P. Jezusa

10.06.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

11.06.2020.  Boże Ciało      11:00   od Jarosława Krzysztonia z rodziną

17.06.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

24.06.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

01.07.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

08.07.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

15.07.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

22.07.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

29.07.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

05.08.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

12.08.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

19.08.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

26.08.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

02.09.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

05.09.2020.  sobota                  7:00   od VII Róży Żywego Różańca

09.09.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

16.09.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

26.09.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

30.09.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

02.10.2020.  piątek                    7:00   od rodziny Pawłowskich i S. Carissimy

03.10.2020.  sobota               7:00   od Jana Adamczyka z rodziną

04.10.2020.  niedziela           7:00   od Żywego Różańca

05.10.2020.  poniedziałek    7:00   od rodziny Nadolnych

07.10.2020.  środa                 7:00   od rodziny Janowskich

07.10.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

09.10.2020.  piątek                7:00   od rodziny Zawilińskich

10.10.2020.  sobota               7:00   od rodziny Kotelbów i Kędziorów

12.10.2020.  poniedziałek     7:00   od mieszkańców bloku BMC 24

13.10.2020.  wtorek               7:00   od rodziny Geislerów

14.10.2020.  środa                 7:00   od Katarzyny i Łukasza Krzysztoniów z dziećmi

14.10.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

16.10.2020.  piątek                    7:00   od rodziny Andrejczuków

17.10.2020.  sobota               7:00   od rodziny Szubickich i Perczaków

18.10.2020.  niedziela           7:00   od Akcji Katolickiej Parafii św. Floriana w Sosnowcu

19.10.2020.  poniedziałek  18:00   od rodziny Radoszów

21.10.2020.  środa                 7:00   od rodziny Pańkowskich

21.10.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

22.10.2020.  czwartek           7:00   od rodziny Szerelów

24.10.2020.  sobota                  7:00   od rodziny Strączków

28.10.2020.  środa                 7:00   od XII Róży Żywego Różańca

28.10.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

18.11.2020.  środa                   18:00   od mieszkańców bloku BMC 24

18.11.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

20.11.2020.  piątek              18:00   od XXIX Róży Żywego Różańca

24.11.2020.  wtorek                18:00   od Artura Masłonia Paulina z Jasnej Góry

25.11.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

02.12.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

09.12.2020.  środa               18:00   od rodziny Pacaków i Kozieł

09.12.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

11.12.2020.  piątek                  18:00   od rodziny Masłoniów

14.12.2020.  poniedziałek  18:00   od rodziny Kabalów

15.12.2020.  wtorek             18:00   od rodziny Gagatków i Parandyków

16.12.2020.  środa               18:00   od rodziny Bednarzów

16.12.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

22.12.2020.  wtorek             18:00   od rodziny Misztalów

23.12.2020.  środa                   18:00   od rodziny Kowalczyków, Baraniaków i Wiśniewskich

23.12.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

26.12.2020.  św. Szczepana   18:00   od rodziny Lorenców

27.12.2020.  niedziela           18:00   od rodziny Roziel i Sokół

28.12.2021.  poniedziałek    7:00   od duszpasterzy Parafii św. Floriana w Sosnowcu

28.12.2020.  poniedziałek  18:00   od Gabriela i Oli Krzysztoniów z dziećmi

29.12.2020.  wtorek               7:00   od rodziny Pietkiewiczów

29.12.2020.  wtorek             18:00   od rodziny Urbanów

30.12.2020.  środa                     7:00   od rodziny Kuczków

30.12.2020.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

02.01.2021.  sobota                  7:00   od rodziny Łajców

04.01.2021.  poniedziałek    7:00   od rodziny Złotnickich

05.01.2021.  wtorek               7:00   od VIII Róży Żywego Różańca

06.01.2021.  Trzech Króli     18:00   od rodziny Rakoczych

07.01.2021.  czwartek           7:00   od rodziny Tomalskich

08.01.2021.  piątek                7:00   od rodziny Zimnalów

08.01.2021.  piątek              18:00   od rodziny Myszków

09.01.2021.  sobota               7:00   od Marii Stanek z rodziną

11.01.2021.  poniedziałek    7:00   od kierownictwa i pracowników sklepu MASTELA

11.01.2021.  poniedziałek  18:00   od rodziny Dyrdów

12.01.2021.  wtorek               7:00   od uczestników pogrzebu

12.01.2021.  wtorek             18:00   od Katolickiego Stowarzyszenia Rodzin Wielodzietnych im. św. Jadwigi Śl.

13.01.2021.  środa                 7:00   od uczestników pogrzebu

13.01.2021.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

14.01.2021.  czwartek           7:00   od Haliny Ćwięk z rodziną

15.01.2021.  piątek                7:00   od uczestników pogrzebu

15.01.2021.  piątek              18:00   od Dyrekcji ZSO nr 5 w Sosnowcu

17.01.2021.  niedziela           11:00   od społeczności Szk. Podst. nr 40 w Sosnowcu

18.01.2021.  poniedziałek    7:00   od uczestników pogrzebu

18.01.2021.  poniedziałek  18:00   od VI Róży Żywego Różańca

19.01.2021.  wtorek               7:00   od uczestników pogrzebu

20.01.2021.  środa                 7:00   od uczestników pogrzebu

20.01.2021.  środa zbiorowa    18:00   od duszpasterzy i pracowników Parafii św. Floriana

21.01.2021.  czwartek         18:00   od rodziny Podgórskich ze Strzemieszyc

22.01.2021.  piątek                7:00   od uczestników pogrzebu

23.01.2021.  sobota               7:00   od uczestników pogrzebu

24.01.2021.  niedziela         18:00   od Dyrekcji ZSO nr 5 w Sosnowcu

25.01.2021.  poniedziałek    7:00   od uczestników pogrzebu

25.01.2021.  poniedziałek  18:00   od rodziny Klimczyków

26.01.2021.  wtorek               7:00   od uczestników pogrzebu

27.01.2021.  środa                 7:00   od uczestników pogrzebu

28.01.2021.  czwartek         18:00   od I i II Wspólnoty Neokatechumenalnej przy Parafii św. Floriana w Sosnowcu

29.01.2021.  piątek                7:00   od uczestników pogrzebu

30.01.2021.  sobota               7:00   od uczestników pogrzebu

31.01.2021.  niedziela         18:00   od Anity i Łukasza Żołądków oraz Beaty Pietranek z rodzinami

01.02.2021.  poniedziałek    7:00   od uczestników pogrzebu

03.02.2021.  środa                 7:00   od uczestników pogrzebu

04.02.2021.  czwartek           7:00   od uczestników pogrzebu

06.02.2021.  sobota               7:00   od rodziny Kozickich

07.02.2021.  niedziela         11:00   od rodziny Szczepków i Gluźniewiczów

10.02.2021.  środa                 7:00   od uczestników pogrzebu

11.02.2021.  czwartek           7:00   od uczestników pogrzebu

12.02.2021.  piątek                7:00   od uczestników pogrzebu

14.02.2021.  niedziela         18:00   od rodziny Siekajów i Żołądków

15.02.2021.  poniedziałek    7:00   od uczestników pogrzebu

16.02.2021.  wtorek               7:00   od uczestników pogrzebu

19.02.2021.  piątek                7:00   od uczestników pogrzebu

20.02.2021.  sobota               7:00   od uczestników pogrzebu

22.02.2021.  poniedziałek    7:00   od uczestników pogrzebu

23.02.2021.  wtorek               7:00   od uczestników pogrzebu

24.02.2021.  środa                 7:00   od uczestników pogrzebu

24.02.2021.  środa               18:00   od rodziny Popowniaków

25.02.2021.  czwartek           7:00   od uczestników pogrzebu

26.02.2021.  piątek                7:00   od uczestników pogrzebu

27.02.2021.  sobota               7:00   od uczestników pogrzebu

28.02.2021.  niedziela         11:00   od katechetów z Parafii św. Floriana w Sosnowcu

02.03.2021.  wtorek               7:00   od uczestników pogrzebu

03.03.2021.  środa                 7:00   od uczestników pogrzebu

03.03.2021.  środa               18:00   od XIII Róży Żywego Różańca

05.03.2021.  piątek                7:00   od uczestników pogrzebu

06.03.2021.  sobota               7:00   od uczestników pogrzebu

08.03.2021.  poniedziałek    7:00   od uczestników pogrzebu

10.03.2021.  środa                 7:00   od uczestników pogrzebu

11.03.2021.  czwartek           7:00   od uczestników pogrzebu

12.03.2021.  piątek                7:00   od uczestników pogrzebu

13.03.2021   sobota               7:00   od uczestników pogrzebu

15.03.2021.  poniedziałek    7:00   od uczestników pogrzebu

16.03.2021.  wtorek               7:00   od uczestników pogrzebu

17.03.2021.  środa                 7:00   od uczestników pogrzebu

17.03.2021.  środa               18:00   od XIII Róży Żywego Różańca

18.03.2021.  czwartek           7:00   od uczestników pogrzebu

19.03.2021.  piątek                7:00   od mieszkańców bloku BMC 26

20.03.2021.  sobota               7:00   od mieszkańców bloku BMC 26

21.03.2021.  niedziela         11:00   od rodziny Puczyńskich

25.03.2021.  czwartek           7:00   od mieszkańców bloku BMC 26

27.03.2021.  sobota               7:00   od mieszkańców bloku BMC 26

31.03.2021.  środa                 7:00   od mieszkańców bloku BMC 26

01.04.2021.  W. Czwartek   18:00   od chóru parafialnego

06.04.2021.  wtorek               7:00   greg. (1)

07.04.2021.  środa                 7:00   greg. (2)

08.04.2021.  czwartek           7:00   greg. (3)

09.04.2021.  piątek                7:00   greg. (4)

10.04.2021.  sobota               7:00   greg. (5)

11.04.2021.  niedziela           7:00   greg. (6)

12.04.2021.  poniedziałek    7:00   greg. (7)

13.04.2021.  wtorek               7:00   greg. (8)

13.04.2021.  wtorek               7:00   od mieszkańców bloku BMC 26

14.04.2021.  środa                 7:00   greg. (9)

15.04.2021.  czwartek           7:00   greg. (10)

16.04.2021.  piątek                7:00   greg. (11)

16.04.2021.  piątek              18:00   od rodziny Szyszków

17.04.2021.  sobota               7:00   greg. (12)

18.04.2021.  niedziela           7:00   greg. (13)

19.04.2021.  poniedziałek    7:00   greg. (14)

19.04.2021.  poniedziałek  18:00   od rodziny Tatarczuchów

20.04.2021.  wtorek               7:00   greg. (15)

21.04.2021.  środa                 7:00   greg. (16)

22.04.2021.  czwartek           7:00   greg. (17)

22.04.2021.  czwartek         18:00   od radnego Miasta Sosnowca Tadeusza Sokołowskiego z rodziną

23.04.2021.  piątek                7:00   greg. (18)

23.04.2021.  piątek              18:00   od mieszkańców bloku BMC 26

24.04.2021.  sobota               7:00   greg. (19)

25.04.2021.  niedziela           7:00   greg. (20)

26.04.2021.  poniedziałek    7:00   greg. (21)

27.04.2021.  wtorek               7:00   greg. (22)

28.04.2021.  środa                 7:00   greg. (23)

29.04.2021.  czwartek           7:00   greg. (24)

29.04.2021.  czwartek         18:00   od Artura Szyszki i jego siostry Anity

30.04.2021.  piątek                7:00   greg. (25)

01.05.2021.  sobota               7:00   greg. (26)

02.05.2021.  niedziela           7:00   greg. (27)

03.05.2021.  poniedziałek    7:00   greg. (28)

04.05.2021.  wtorek               7:00   greg. (29)

05.05.2021.  środa                 7:00   greg. (30)

10.05.2021.  poniedziałek  18:00   od mieszkańców bloku BMC 26

14.05.2021.  piątek              18:00   od Tomasza Tatarczucha

16.05.2021.  niedziela         18:00   od mieszkańców bloku BMC 26

30.05.2021.  niedziela         18:00   od XIII Róży Żywego Różańca

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież