1. W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Scholastyki, we wtorek N.M.P. z Lourdes, w czwartek święto św. Świętych Cyryla i Metodego – Patronów Europy oraz św. Walentego.

2. Spotkanie organizacyjne Klubu Seniorów odbędzie się w sobotę 15 lutego o godz. 15.00 w salce katechetycznej, serdecznie zapraszamy.

3. W przyszłą niedzielę 16 lutego po każdej Mszy św. będzie prelekcja przedstawiająca sylwetkę mistyczki Wandy Malczewskiej – OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA.

4. Kolejny Floriański Wieczór Uwielbienia będzie się w następny piątek 21 lutego.

5. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w środę 12 lutego po Mszy św. wieczornej.

6. Bardzo dziękujemy panom i paniom za pomoc przy rozbieraniu choinek i posprzątaniu kościoła.

7. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbierane są ofiary do puszki na pomoc w kosztach leczenia Mikołaja, szczegóły na tablicy ogłoszeń.

8. Parafian zachęcamy do korzystania z możliwości wspólnego spotkania w naszej parafialnej kawiarence w budynku katechetycznym.

9. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. Zachęcamy też do zakupu naszej parafialnej gazetki „Ziarno”.

10. Wszystkim życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.

11. W minionym tygodniu odeszły do wieczności:
- śp. Bernarda Stenzel lat 64 z osiedla BMC. W jej intencji będzie odprawionych 5 Mszy św. od uczestników pogrzebu, 2 Msze św. od rodziny oraz 8 Mszy św. od mieszkańców bloku BMC 36.
- śp. Wiesława Wójcik lat 70 z osiedla Kisielewskiego. W jej intencji będzie odprawiona Msza św. od uczestników pogrzebu oraz 7 Mszy św. od mieszkańców bloku Kisielewskiego 5.
           Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ks. Stefan Wyporski – Proboszcz
Parafii św. Floriana w Sosnowcu

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież