1. Dziś przeżywamy niedzielę Miłosierdzia Bożego i rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. O godz. 15.00 odbędzie się uroczyste nabożeństwo na zakończenie nowenny do Bożego Miłosierdzia, serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Na Floriański Wieczór Uwielbienia zapraszamy w piątek 16 kwietnia po Mszy św. wieczornej.

3. Wszystkich parafian prosimy o przestrzeganie zasad sanitarnych, o zachowaniu odległości i konieczności zasłaniania maseczkami ust i nosa.

4. Wspólnocie Neokatechumenalnej dziękujemy za ofiarę 3950 zł na opłacenie kosztów ogrzewania kościoła.

5. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. Zachęcamy też do zakupu parafialnej gazetki „Ziarno”.

6. Życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.

7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
- śp. Włodzimierz Pawlik lat 75. W jego intencji będą odprawione 4 Msze św. od uczestników pogrzebu, 6 Mszy św. od rodziny oraz 4 Mszy św. od mieszkańców klatki Kisielewskiego 44.
- śp. Marianna Hamulczuk lat 75 z osiedla Kisielewskiego. W jej intencji będą odprawione 2 Msze św. od uczestników pogrzebu oraz 2 Msze św. od rodziny.
- śp. Zygmunt Małecki lat 66 z osiedla BMC. W jego intencji będą odprawione 2 Msze św. od uczestników pogrzebu oraz 5 Mszy św. od rodziny.
- śp. Romana Kubiczek lat 73 z osiedla Kisielewskiego. W jej intencji będzie odprawiona Msza św. od uczestników pogrzebu i 2 Msze św. od rodziny.
- śp. Irena Wondra lat 81. W jej intencji będzie Msza św. od uczestników pogrzebu, 6 Mszy św. od znajomych i rodziny oraz 2 Msze św. od sąsiadów z klatki Kisielewskiego 42.
               Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież