W niedzielny wieczór Święta Matki Bożej Gromnicznej do naszej Parafii na zaproszenie księdza Proboszcza przyjechał Chór "Lutnia" z Parafii Katedralnej w Sosnowcu. Koncertem kolęd zakończyliśmy tegoroczny czas świętowania Bożego Narodzenia.

Chór Lutnia gościł już w naszej Parafii dwa lata temu. Cieszymy się, że zechciał ponownie do nas zawitać i zaprezentować nam swoje talenty. Być może za jakiś czas spotkamy się znowu.

W tym roku w czasie występu chóru Lutnia swój talent zaprezentowała także nasza młoda parafianka. Siedmioletnia Zosia zagrała na flecie poprzecznym dwie kolędy. Wysłuchaliśmy także jednej pastorałki, którą wykonał chórek wraz z ks. Mirosławem.

 

 

foto/wideo: Piotr Zimnal, Ewa Klimczyk

Komentarze  

0 #1 Piotr Zimnal 2020-02-04 13:07
To był bardzo piękny występ Chóru Katedralnego "LUTNIA" w naszym Kościele Św. Floriana, który pod dyrekcją Pan Ryszarda Młyńczaka przez godzinę skupiał naszą uwagę na artystycznym wykonaniu wielu kolęd. Dziękujemy za ten występ! Lucyna i Piotr Zimnalowie. Parafianie Parafii Św. Floriana w Sosnowcu.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Do Nowego Roku pozostało:

Najnowsze komentarze
 • Wioletta 26.02.2020 14:39
  Jak najbardziej jestem za poparciem inicjatywy postawienia krzyża na Górce Środulskiej , uważam ...

  Czytaj więcej...

   
 • Andrzej, Stanisław 26.02.2020 11:27
  W pełni popieram, inicjatywę postawienia krzyża na szczycie Górki Środulskiej. Zlokalizowany w tym ...

  Czytaj więcej...

Pogoda
Nieliczne chmury

2.46°C

Sosnowiec

Nieliczne chmury
Wilgotnosc: 73%
Czwartek 0.28°C / 3.74°C Snieg
Piatek -0.8°C / 1.2°C Snieg
Sobota -1.37°C / 5.45°C Pochmurno
Niedziela 3.19°C / 7.12°C Umiarkowany deszcz
Poniedzialek 1.73°C / 7.79°C Rozproszone chmury