1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych codziennie po Mszy św. wieczornej.

1. Do czwartku włącznie trwamy w tradycyjnej oktawie uroczystości Bożego Ciała. Po wieczornej Mszy Świętej – procesja wokół kościoła. Zakończenie oktawy Bożego Ciała będzie w czwartek procesją do 4 ołtarzy, grupy prosimy o wcześniejsze przygotowanie ołtarzy. Jednocześnie dziękujemy za piękne przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało wszystkim grupom parafialnym i wszystkim parafianom za udział w uroczystej procesji.

1. W czwartek, 30 maja będziemy obchodzić uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte zostaną odprawione o godz. 7.00, 9.00, i 18.00. Po Eucharystii o godz. 9.00 wyruszymy w procesji z Jezusem Eucharystycznym do czterech ołtarzy po ulicach naszej parafii, na zakończenie procesji będzie odprawiona Msza św. w kaplicy.

1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11.00 i 12.30 dzieci ze Szk. Podst. nr 38 przystąpiły do I Komunii św., przez cały tydzień będą uczęszczać na tzw. „biały tydzień” o godz. 18.00.

1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11.00 dzieci ze Szk. Podst. nr 40 przystąpiły do I Komunii św., przez cały tydzień będą uczęszczać na tzw. „biały tydzień” o godz. 18.00.

1. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie parafii do przeżywania odpustu i bierzmowania oraz całej asyście, która wzięła udział w procesji.

1. Od środy rozpoczynamy miesiąc maj, w którym w sposób szczególny będziemy oddawać cześć Matce Zbawiciela. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ze śpiewem litanii loretańskiej codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.