8 czerwca 2024 odbyła się XXXIX Ogólnopolska Pielgrzymka Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa pod hasłem „Odpowiedzieć miłością na Miłość”.

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa to patronalne święto Straży Honorowej NSPJ, która co roku przeżywa je z wielką radością. W tym roku przypadło ono dodatkowo w pierwszy piątek miesiąca.

Trwa jubileusz 350-lecia wielkich objawień Bożego Serca św. Małgorzacie Marii Alacoque. Jest to czas łaski i nowych wyzwań, aby popularyzować kult Bożego Serca w Kościele i naszych parafiach.

Spotkanie opłatkowe zelatorów Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ odbyło się w sobotę 20 stycznia w kościele Sióstr Wizytek w Krakowie. Zainaugurowało ono jubileusz 350-lecia Wielkich Objawień Serca Jezusowego św. Małgorzacie Marii Alacoque.

W pierwszy czwartek stycznia odbyło się comiesięczne spotkanie Straży Honorowej NSPJ, które było jednocześnie okazją do złożenia sobie świątecznych życzeń i połamania się opłatkiem.

W sobotę 17 czerwca odbyła się XXXVIII Ogólnopolska Pielgrzymka Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ do Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie-Łagiewnikach pod hasłem „Pielęgnujcie kult Najświętszego Serca Pana Jezusa”.

18 marca 2023 roku w naszej parafii odbył się jubileusz 25-lecia istnienia Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ. Na tę okoliczność przybyli do naszego kościoła członkowie tej wspólnoty z zaprzyjaźnionych parafii.