W tym samym miejscu gdzie poprzednio, ale już zdecydowanie lepszej jakości ekrany do wyświetlania tekstu i obrazów zostały właśnie zamontowane w kościele.

W ostatnim czasie więcej prac wykonywanych jest w dolnym kościele, którego stan po długim kontakcie z wodą wyglądał fatalnie. Kolejne zdjęcia obrazują jak pomieszczenia te prezentują się aktualnie.

Ostatni tytuł artykułu - prace wykończeniowe w kościele okazał się być dla wielu nieco mylący i zrozumiany został jakoby za kilka dni wszystkie prace miały zostać zakończone, a kościół na powrót stać się miejscem modlitwy.

W naszym kościele trwają obecnie następujące prace (stan na 13 czerwca):

Parafia Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała z Czeladzi podarowała nam 10 ławek, które poprzednio były przez nich użytkowane. Dziękujemy! Być może znajdą swoje miejsce w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu.

Na frontowej ścianie budynku zostały zamontowane drzwi (główne i boczne) z wąskim przeszkleniem po bokach. Jednocześnie postępują prace przy posadzce w zakrystii.

Za nami kolejny miesiąc obecnego roku. Wkrótce minie rok od pamiętnej daty 21 czerwca. Oto co w tej chwili dzieje się w naszej świątyni.