2 grudnia, w pierwszą sobotę miesiąca, podobnie jak w październiku, Zelatorzy Żywego Różańca zebrali się w naszej kaplicy o godz. 15, aby wspólnie z ks. Proboszczem Andrzejem Mrozem - opiekunem modlitewnej grupy różańcowej odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

2 sierpnia w Sanktuarium NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej miała miejsce uroczystość odpustowa Porcjunkuli, w której uczestniczyli także przedstawiciele naszej parafii wraz z pocztem sztandarowym Żywego Różańca.

W sobotę 17 czerwca o godz. 18 ks. Grzegorz Mirosławski odprawił Mszę św. w intencji członków Żywego Różańca i ich rodzin.

W pierwszą sobotę czerwca o godz. 10.00 odbyła się Msza św. na uwielbienie Niepokalanego Serca Maryi z intencją o błogosławieństwo Boże dla Marianny Pietkiewicz, Marianny Waszkielis, Władysława Dyrdy, Lucyny i Piotra Zimnalów i Elżbiety Wnuk z racji ich imienin – od Żywego Różańca.

W sobotę 29 kwietnia odbyła się pielgrzymka Róż Różańcowych Diecezji Sosnowieckiej do Sanktuarium Matki Bożej Anielskiej w Dąbrowie Górniczej. Jak w latach poprzednich wzięli w niej udział także członkowie Róż Różańcowych z naszej Parafii.

25 marca obchodzona jest Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Tego dnia ks. Adam Nackowski wieczorną Eucharystię sprawował w intencji rozwoju wspólnoty Żywego Różańca, który to aktywnie włączył się w przebieg Liturgii. 

W dniu 7 stycznia po Mszy Świętej o godz. 18.00 miało miejsce spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych istniejących w liczbie 30. To duży potencjał 600 parafian codziennie modlących się na Różańcu Świętym.