W sobotę 8 czerwca o godz. 18.00 ks. Paweł Stanisz odprawił Mszę św. na uwielbienie Niepokalanego Serca Maryi z intencji Żywego Różańca.

Wczesnym rankiem 18 maja w wigilię Zesłania Ducha Świętego sprzed naszego kościoła wyruszyła autokarowa pielgrzymka zorganizowana przez Żywy Różaniec do Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu na ogólnopolskie czuwanie oddanych Maryi.

5 maja w pierwszą niedzielę miesiąca w czasie Mszy Świętej o godz. 7.00 modliliśmy się o rozwój Żywego Różańca, za zmarłych jego członków i za parafian.

W sobotę 27 kwietnia miała miejsce Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Anielskiej w Dąbrowie Górniczej.

25 marca w naszej kaplicy o godz. 18.00 kapłani - ks.Proboszcz Andrzej Mróz, ks.Paweł Stanisz oraz Ks.Andrzej Bawer sprawowali Eucharystię m.in. w intencji rozwoju Żywego Różańca.

8 grudnia obchodziliśmy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia w naszej kaplicy została odprawiona Msza św. pod przewodnictwem ks. Pawła Stanisza w koncelebrze z ks. Adamem Nackowskim na uwielbienie Niepokalanego Poczęcia NMP o duchowy rozwój Żywego Różańca oraz za jego członków. 

2 grudnia, w pierwszą sobotę miesiąca, podobnie jak w październiku, Zelatorzy Żywego Różańca zebrali się w naszej kaplicy o godz. 15, aby wspólnie z ks. Proboszczem Andrzejem Mrozem - opiekunem modlitewnej grupy różańcowej odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia.