1. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli, modlitwy te będą podczas porannych Mszy św.

2. Trwa miesiąc maj poświęcony Matce Bożej, zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych ze śpiewem litanii loretańskiej codziennie po Mszy św. godz. 18.00.

3. Dzisiaj o godz. 12.30 będzie odprawiona Msza św. w intencji ks. Grzegorza Kossa z racji zbliżających się jego imienin.

4. Również dzisiaj przed kościołem Akcja Katolicka zbiera fundusze na zorganizowanie festynu rodzinnego. Festyn odbędzie się w sobotę 4 czerwca.

5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. 7 będzie dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00.

6. Przypominamy, że w dniach 28-29 maja organizowana jest przez Żywy Różaniec pielgrzymka do Kałków-Godów, są jeszcze wolne miejsca, szczegóły na tablicy ogłoszeń.

7. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie zbiórka na leczenie i rehabilitację Marlenki Ambrozik chorej na porażenie mózgowe.

8. Dziękujemy za złożone w ciągu miesiąca ofiary na pokrycie kosztów remontu dachu kościoła. Do spłacenia zostało 72 000 zł.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Zachęcamy też do zakupu parafialnej gazetki „Ziarno”. W kancelarii lub zakrystii można nabyć książkę wydaną z okazji jubileuszu 40-lecia naszej parafii.

10. Życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.

11. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
- śp. Marcin Janaszek lat 86 z osiedla Kisielewskiego. W jego intencji będą odprawione 3 Msze św. od uczestników pogrzebu, 13 Mszy św. od rodziny i znajomych oraz 4 Msze św. od mieszkańców bloku Kisielewskiego 8-14.
- śp. Mateusz Nawrot lat 26. W jego intencji będą odprawione 2 Msze św. od uczestników pogrzebu oraz 8 Mszy św. od rodziny.
                  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież