1. Dzisiejsza uroczystość to także Dzień Dziękczynienia ze zbiórką do puszki na świątynię Opatrzności Bożej. Jutro przypada święto N.M.P. Matki Kościoła, w środę obchodzimy wspomnienie św. Jadwigi Królowej, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w sobotę wspomnienie św. Barnaby Apostoła, a w przyszłą niedzielę uroczystość Świętej Trójcy.

2. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w poniedziałek (czyli jutro) po Mszy św. wieczornej.

3. Na Floriański Wieczór Uwielbienia zapraszamy w piątek 10 czerwca po Mszy św. wieczornej.

4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych codziennie po Mszy św. wieczornej.

5. Dziękujemy Akcji Katolickiej, Żywemu Różańcowi, Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa, Chórowi parafialnemu, Oazie oraz Zarządowi Spółdzielni Mieszkaniowej „Hutnik” z prezesem Maciejem Adamcem i wszystkim pomagającym za zorganizowanie Festynu Rodzinnego.

6. Już dziś prosimy, by jak co roku poszczególne grupy przygotowały ołtarze na procesję Bożego Ciała: ołtarz I – Neokatechumenat, ołtarz II – Akcja Katolicka, ołtarz III – Żywy Różaniec i Straż Honorowa Najśw. Serca P. Jezusa, ołtarz IV – Oaza i młodzież.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do tygodnika „Gość niedzielny” dołączona jest kolejna płyta audio z Pismem Świętym. Zachęcamy też do zakupu parafialnej gazetki „Ziarno”. W kancelarii lub zakrystii można nabyć książkę wydaną z okazji jubileuszu 40-lecia naszej parafii.

8. Życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.

9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:
- śp. Barbara Marciniak lat 50 z osiedla Kisielewskiego. W jej intencji będzie odprawionych 9 Mszy św. od uczestników pogrzebu, 22 Msze św. od rodziny, 14 Mszy św. od mieszkańców bloku Kisielewskiego 9 oraz 6 Mszy św. od mieszkańców bloku Kisielewskiego 7.
                     Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież