1. W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy święto św. Benedykta opata patrona Europy, we wtorek wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, w środę św. Pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta., w piątek św. Bonawentury, a w sobotę wspomnienie N.M.P. z Góry Karmel.

2. Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym zapraszają na wakacyjne rekolekcje 149 godzin. Rozpoczynają się dzisiaj w naszej parafii. Każdy rekolekcyjny dzień rozpoczynać będzie się Eucharystią o godzinie 18.00, a po niej, o godzinie 19.00 zapraszamy na konferencje i modlitwę Uwielbienia. W ramach rekolekcji przewidziano również takie atrakcje jak: warsztaty o relacjach, wspólne świętowanie przy grillu, a w niedzielę, czyli dzisiaj, od godziny 21.00 kino letnie. Szczegóły na stronie 149godzin.pl. oraz na Facebooku.

3. Zachęcamy, aby planując wakacje pomyśleć o udziale w pieszej Pielgrzymce Zagłębiowskiej na Jasną Górę w dniach 23-25 sierpnia.

4. Przypominamy, że w czasie wakacji w niedziele będą odprawiane 4 Msze św.: o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.30. Możliwość spowiedzi 20 minut przed każdą Mszą św. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna będzie popołudniu w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16.00 do 17.00.

5. Zbiórka starego i zużytego sprzętu RTV i AGD będzie do 21 lipca do godz. 10.00, szczegóły na tablicy ogłoszeń.

6. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. Do tygodnika „Gość niedzielny” dołączona jest kolejna płyta audio z Pismem świętym. W sklepiku można nabyć książkę p. Marii Jelińskiej na temat historii Żywego Różańca, koszt 70 zł.

7. Życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież