1. Jutro 8 sierpnia obchodzimy święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej, we wtorek św. Teresy Benedykty od Krzyża patronki Europy, w środę św. Wawrzyńca diakona, a w czwartek wspomnienie św. Klary założycielki zgromadzenia klarysek.

2. Zachęcamy do zapisywania się na Pieszą Pielgrzymkę Zagłębiowską do Częstochowy w dniach 23-25 sierpnia. Spotkanie przedpielgrzymkowe odbędzie się w piątek 19 sierpnia o godz. 19.00. Szukamy osoby, która w czasie pielgrzymki pojechałaby jako kierowca samochodu asystującego na trasie naszej grupie.

3. Przypominamy, że w czasie wakacji w niedziele są odprawiane 4 Msze św.: o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. Nie ma Mszy św. o godz. 12.30. Możliwość spowiedzi 20 minut przed każdą Mszą św. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna jest w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16.00 do 17.00.

4. We wrześniu Parafia Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana w Sosnowcu organizuje pielgrzymkę do Medjugorie. Szczegółowe informacje dostępne są na tablicy ogłoszeń.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. Życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież