1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej będą odprawiane w piątki według planu:
- o godz. 16.30 dla dzieci
- o godz. 17.15 dla dorosłych.
Nabożeństwo „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym będzie w niedziele o godz. 17.30.

2. W sobotę 18 marca obchodzić będziemy Jubileusz 25-lecia Straży Honorowej Najśw. Serca Pana Jezusa w naszej parafii, plan uroczystości jest podany na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej, zapraszamy do uczestnictwa.

3. W tym roku wspomnienie św. Józefa przypada w niedzielę Wielkiego Postu, dlatego obchody uroczystości św. Józefa Oblubieńca N.M.P. przeniesione są na poniedziałek 20 marca. Msza św. z intencjami zbiorowymi będzie w poniedziałek 20 marca o godz. 18.00, można jeszcze składać intencje.

4. W przyszłą niedzielę 19 marca rozpoczynamy parafialne rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Paweł Kostrzewski. Plan rekolekcji podany jest na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej.

5. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę po Mszy św. wieczornej.

6. Spotkanie Akcji Katolickiej będzie w piątek 17 marca po Mszy św. wieczornej.

7. Zapraszamy do uczestnictwa w Nowennie przed uroczystością św. Józefa codziennie po Mszy św. porannej.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i do zakupu naszej parafialnej gazetki „Ziarno”. W kiosku parafialnym dostępne są Baranki na stół wielkanocny w cenie 9 zł i Paschaliki w cenie 6 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na działalność Diecezjalnej Caritas.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych, parafianom miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.

10. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
- śp. Stanisław Kotelba lat 72 z osiedla BMC. W jego intencji będzie odprawionych 6 Mszy św. od uczestników pogrzebu, 12 Mszy św. od znajomych i rodziny oraz 10 Mszy św. od mieszkańców bloku BMC 36.
- śp. Zbigniew Czyż lat 88 z osiedla Kisielewskiego. W jego intencji będą odprawione 3 Msze św. od uczestników pogrzebu oraz 3 Msze św. od rodziny i znajomych.
         Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież