1. Dziś w całej Polsce obchodzona jest po raz kolejny Niedziela Biblijna, rozpoczynająca Tydzień Biblijny. To zachęta do lektury i rozważania tekstów Pisma Świętego.

2. Dzisiaj o godz. 12.30 będzie odprawiona Msza św. w intencji ks. Grzegorza Mirosławskiego z racji zbliżających się jego imienin.

3. W sobotę 29 kwietnia odbędzie się Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium M.B. Anielskiej w Dąbrowie Górniczej. Początek o godz. 9.00, uroczysta Msza św. z udziałem ks. Bpa Grzegorza Kaszaka o godz. 11.00. Prosimy o liczne indywidualne przybycie, szczególnie zelatorek, zelatorów i członków Żywego Różańca.

4. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę po Mszy św. wieczornej.

5. Dzisiaj przed kościołem organizowany jest „kiermasz ciast” i zbiórka do puszek na leczenie naszego parafianina Adama Kukiełki.

6. Parafia organizuje wyjazd integracyjny do Ogrodów Kapias k/Goczałkowic dnia 3 czerwca 2023 r. (sobota): wyjazd o godz. 9.00, powrót ok. 15.00, koszt 35 zł, zapisy w kancelarii.

7. 14 maja w Sali Koncertowej MUZA w Sosnowcu będzie spektakl muzyczny o życiu Maryi, szczegóły na tablicy ogłoszeń.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i do zakupu naszej parafialnej gazetki „Ziarno”.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych, parafianom miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.

10. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
- śp. Marianna Kamińska lat 94 z osiedla BMC. W jej intencji będzie odprawiona Msza św. od uczestników pogrzebu, Msza św. od Zakładu Pogrzebowego oraz 7 Mszy św. od mieszkańców bloku BMC 26.
- śp. Zenon Marciniak lat 71 z osiedla BMC. W jego intencji będą odprawione 2 Msze św. od uczestników pogrzebu oraz Msza św. od Zakładu Pogrzebowego.
                          Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież