1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11.00 dzieci ze Szk. Podst. nr 40 przystąpiły do I Komunii św., przez cały tydzień będą uczęszczać na tzw. „biały tydzień” o godz. 18.00.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy Św. wieczornej.

3. W tym tygodniu w środę obchodzimy wspomnienie N.M.P. Wspomożycielki Wiernych, w piątek św. Filipa Neri. W piątek przypada Dzień Matki, pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. W tym tygodniu imieniny obchodzi ks. Grzegorz Koss, Msza św. w jego intencji będzie odprawiona w niedzielę 28 maja o godz. 7.00.

4. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę po Mszy św. wieczornej.

5. W piątek 26 maja po Mszy św. wieczornej serdecznie zapraszamy na Floriański Wieczór Uwielbienia.

6. W sobotę 27 maja o godz. 10.00 w katedrze w Sosnowcu ks. Bp Grzegorz Kaszak udzieli święceń prezbiteratu diakonom naszej diecezji. Już dzisiaj zapraszamy na Mszę Prymicyjną, którą ks. Karol odprawi w naszym kościele 4 czerwca o godzinie 12:30.

7. Wspólnota Odnowy w Duchu Św. zaprasza na modlitewne przeżywanie wigilii uroczystości Zesłania Ducha św. 27 maja w parafii św. Joachima od godz. 19.00.

8. W sobotę 3 czerwca jest Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę. Zapisy i bliższe informacje u zelatorki p. Wioletty Strączek.

9. Rodzicom tegorocznych dzieci pierwszokomunijnych ze Szk. Podst. nr 38 i 40 dziękujemy za złożone ofiary po 2 tys. zł. na potrzeby kościoła.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i do zakupu naszej parafialnej gazetki „Ziarno”. W tygodniku „Niedziela” jest relacja z uroczystości odpustowych w naszej parafii.

11. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych, parafianom miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.

12. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
- śp. Jan Góra lat 79 z osiedla Kisielewskiego. W jego intencji będą odprawione 4 Msze św. od uczestników pogrzebu oraz 14 Mszy św. od rodziny i znajomych.
- śp. Stanisława Żuchowska lat 85 z osiedla Kisielewskiego. W jej intencji będzie odprawionych 5 Mszy św. od uczestników pogrzebu, 12 Mszy św. od rodziny oraz 6 Mszy św. od mieszkańców bloku Kisielewskiego 8-14.
               Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież