1. Jutro przypada święto N.M.P. Matki Kościoła, w środę święto Nawiedzenia N.M.P., w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w sobotę wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i towarzyszy.

2. Zapraszamy do udziału w ostatnich już w tym roku nabożeństwach majowych po Mszy św. wieczornej. Od czwartku 1 czerwca rozpoczniemy codzienne nabożeństwa czerwcowe z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa także po Mszy św. wieczornej.

3. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę po Mszy św. wieczornej.

4. Zapraszamy na Mszę Prymicyjną, którą ks. Karol odprawi w naszym kościele w przyszłą niedzielę 4 czerwca o godzinie 12:30.

5. We wtorek przypada 3 rocznica śmierci pierwszego proboszcza naszej parafii ks. Tadeusza Kamińskiego. Msza św. w jego intencji będzie odprawiona we wtorek o godz. 7.00.

6. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca z odpowiednimi modlitwami. Spowiedź dla dzieci i dorosłych w pierwszy piątek miesiąca będzie od godz. 17.00. W czwartek od godz. 17.00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu, a po Mszy św. o godz. 18.00 będzie spotkanie członków Straży Honorowej NSPJ, natomiast w sobotę od godz. 17.00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu z modlitwami, a po Mszy św. o godz. 18.00 będzie spotkanie zelatorek i Zarządu Żywego Różańca. Wymiana tajemnic różańcowych odbędzie się w niedzielę 4 czerwca po Mszy św. o godz. 7.00.

7. Odwiedziny chorych w pierwszy piątek miesiąca tylko do osób zgłoszonych w zakrystii lub telefonicznie.

8. Już dziś prosimy, by jak co roku poszczególne grupy przygotowały ołtarze na procesję Bożego Ciała: ołtarz I – Neokatechumenat, ołtarz II – Akcja Katolicka, ołtarz III – Żywy Różaniec i Straż Honorowa Najśw. Serca P. Jezusa, ołtarz IV – Oaza i młodzież.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i do zakupu naszej parafialnej gazetki „Ziarno”. W kiosku jest też dostępne nowe czasopismo - kwartalnik wydawnictwa niedzieli „Magazyn”.

10. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych, parafianom miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.

11. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
- śp. Elżbieta Drzyzga lat 78 z osiedla BMC. W jej intencji będzie odprawiona Msza św. od sąsiadek.
- śp. Grażyna Skorek lat 66 z osiedla BMC, pochowana w Zatorze. W jej intencji będą odprawione 4 Msze św. od mieszkańców bloku BMC 26.
- Wiktor Popowniak lat 74 z osiedla Kisielewskiego. W jego intencji będą odprawione 4 Msze św. od uczestników pogrzebu, 17 Mszy św. od rodziny i znajomych oraz 11 Mszy św. od mieszkańców bloku Kisielewskiego 5.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież