1. We wtorek 8 sierpnia obchodzimy święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej, w środę św. Teresy Benedykty od Krzyża patronki Europy, w czwartek św. Wawrzyńca diakona, a w piątek wspomnienie św. Klary założycielki zgromadzenia klarysek.

2. Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce Zagłębiowskiej 23-25 sierpnia. Spotkanie przedpielgrzymkowe będzie 20 sierpnia o godz. 18.30 w kościele św. Joachima. Koszt około 110 zł. Zapisy w kancelarii.

3. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiary na odbudowę naszego kościoła i także tym wszystkim, którzy pomagali w pracach porządkowych przy kościele.

4. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej dostępnej w kancelarii.

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych, parafianom miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.

6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
- śp. Zbigniew Kuźmiński lat 74 z osiedla BMC. W jego intencji będzie odprawionych 5 Mszy św. od uczestników pogrzebu oraz 11 Mszy św. od rodziny i znajomych.
- śp. Władysław Białas lat 83 z osiedla Kisielewskiego. W jego intencji będą odprawione 3 Msze św. od uczestników pogrzebu, 12 Mszy św. od rodziny oraz Msza św. od sąsiadów z bloku Kisielewskiego 23-25-27.
                Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież