1. W kalendarzu liturgicznym we wtorek św. Kosmy i Damiana, w środę św. Wincentego a Paulo, w czwartek św. Wacława, w piątek świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, a w sobotę św. Hieronima.

2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Wymiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7:00. Nabożeństwa różańcowe w październiku codziennie o godz. 17:15.

3. Na spotkanie Kręgu biblijnego zapraszamy w środę po Mszy św. wieczornej.

4. Trwa nowenna przed świętem Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Jest ona odmawiana po Mszach świętych wieczornych. W piątkową uroczystość patronalną na Mszy św. wieczornej członkowie Rycerstwa św. Michała Archanioła odnowią publicznie swoje przyrzeczenia.

5. Wszystkich pielgrzymów grupy IV Pieszej Pielgrzymki Zagłębiowskiej na Jasną Górę zapraszamy na spotkanie w sobotę 30 września do parafii św. Joachima. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00, a po niej spotkanie na salkach parafialnych.

6. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiary na odbudowę naszego kościoła i tym, którzy pomagali w pracach porządkowych przy kościele.

7. W sobotę 30 września parafia organizuje wyjazd do Pszczyny. Zostało jeszcze 5 wolnych miejsc.

8. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej dostępnej w kancelarii oraz do zakupu naszej parafialnej gazetki „Ziarno”. w cenie 2 zł.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych, parafianom miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież