1. W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, patrona diecezji, we wtorek Ofiarowanie N.M.P., w środę św. Cecylii, w piątek św. męczenników wietnamskich, a w przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla.

2. Zebranie Akcji Katolickiej będzie w poniedziałek 20.XI. po Mszy św. wieczornej.

3. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę po Mszy św. wieczornej.

4. Msza św. w intencji ks. Proboszcza Andrzeja Mroza z racji zbliżających się jego imienin będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 12.30.

5. W sobotę 25 listopada parafia organizuje wyjazd do Palmiarni w Gliwicach, Kopalni Guido i kościoła św. Józefa w Zabrzu. Zostało 8 wolnych miejsc. Zapisy w kancelarii. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

6. W przyszłą niedzielę 26 listopada Akcja Katolicka będzie kwestować na zorganizowanie „Spotkania ze św. Mikołajem”, które odbędzie się w środę 6 grudnia w Szkole Podst. nr 40.

7. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiary na odbudowę naszego kościoła i tym, którzy pomagali w pracach porządkowych przy kościele.

8. W związku z ograniczoną ilością miejsca w kaplicy tegoroczne roraty z nauką dla dzieci będą od poniedziałku do piątku na dodatkowej Mszy Św. o godz. 17.00.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej dostępnej w kancelarii. Zachęcamy też do zakupu naszej parafialnej gazetki „Ziarno”. W kancelarii dostępne są też katolickie kalendarze na 2024 rok oraz świece CARITAS na stół wigilijny: mniejsze po 9 zł, większe po 20 zł.

10. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych, parafianom miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.

11. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:
- śp. Adam Kukiełka lat 44 z osiedla Kisielewskiego. W jego intencji będą odprawione 13 Mszy św. od uczestników pogrzebu, 14 Mszy św. od rodziny i znajomych, 3 Msze św. od znajomych z klatki Kisielewskiego 22, 2 Msze św. od znajomych z klatki Kisielewskiego 24 oraz 9 Mszy św. od mieszkańców bloku Kisielewskiego 15.
                  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież