1. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie parafii do przeżywania odpustu i bierzmowania oraz całej asyście, która wzięła udział w procesji.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy Św. wieczornej.

3. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje błogosławieństwo w pracy na roli, modlitwy te będą podczas porannych Mszy św.

4. W środę uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika. Msza święta z intencjami zbiorowymi o godz. 18:00. Można jeszcze składać intencje.

5. W przyszłą niedzielę Akcja Katolicka przeprowadzi kwestę na zorganizowanie festynu parafialnego, który odbędzie się 25 maja.

6. Żywy Różaniec z naszej parafii organizuje 18-19 maja wyjazd do Lichenia na Ogólnopolskie czuwanie przed Zesłaniem Ducha Św., koszt to 330 zł. Zapisy u p. Wioletty Strączek z wpłatą zaliczki 150 zł, szczegóły na tablicy ogłoszeń.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 będzie rocznica Pierwszej Komunii Świętej uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 40, a o godz. 11.00 będzie Pierwsza Komunia Święta uczniów z tejże szkoły. Przypominamy, że na Mszach św. połączonych z I Komunią św. czyli 12 maja o godz. 11.00 i 19 maja o godz. 11.00 i 12.30, do środka kaplicy jesteśmy wstanie wpuścić tylko dzieci i najbliższą rodzinę. Dlatego prosimy parafian o uczestnictwo w pozostałych Mszach św, a będzie w te niedziele dodatkowa Msza św. o godz. 16.00.

8. Floriański Wieczór Uwielbienia będzie w piątek 24 maja.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i do zakupu naszej parafialnej gazetki „Ziarno”.

10. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych, parafianom miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież