1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11.00 dzieci ze Szk. Podst. nr 40 przystąpiły do I Komunii św., przez cały tydzień będą uczęszczać na tzw. „biały tydzień” o godz. 18.00.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy Św. wieczornej.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 będzie rocznica Pierwszej Komunii Świętej uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 38, a o godz. 11.00 i 12.30 będzie Pierwsza Komunia Święta uczniów z tejże szkoły. Przypominamy, że na Mszach św. połączonych z I Komunią św. czyli dzisiaj o godz. 11.00 i 19 maja o godz. 11.00 i 12.30, do środka kaplicy jesteśmy wstanie wpuścić tylko dzieci i najbliższą rodzinę. Dlatego prosimy parafian o uczestnictwo w pozostałych Mszach św., a będzie w te niedziele dodatkowa Msza św. o godz. 16.00.

4. Dzisiaj Akcja Katolicka przeprowadza kwestę na zorganizowanie festynu parafialnego.

5. Spotkanie Kręgu biblijnego będzie w środę po Mszy św. wieczornej.

6. 100. Ogólnopolska Pielgrzymka Służby Zdrowia na Jasną Górę odbędzie się w dniach 18-19 maja 2024 r. (czyli w najbliższą sobotę i niedzielę). Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce lekarzy, pielęgniarki, położne, ratowników medycznych, wolontariuszy i wszystkie osoby związane ze Służbą Zdrowia. Szczegółowy program znajduje się na plakacie.

7. Żywy Różaniec z naszej parafii organizuje 18-19 maja wyjazd do Lichenia na Ogólnopolskie czuwanie przed Zesłaniem Ducha Św., koszt to 330 zł, szczegóły na tablicy ogłoszeń.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i do zakupu naszej parafialnej gazetki „Ziarno”.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych, parafianom miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.

10. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
- śp. Jadwiga Bębenek lat 83 z osiedla BMC. W jej intencji będzie odprawiona Msza św. od uczestników pogrzebu oraz 2 Msze św. od rodziny.
- śp. Władysław Pyzik lat 79 z osiedla Kisielewskiego. W jego intencji będą odprawione 3 Msze św. od uczestników pogrzebu oraz 4 Msze św. od rodziny i znajomych.
               Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież