1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych codziennie po Mszy św. wieczornej.

2. Dzisiaj do puszek jest zbierana ofiara na wsparcie parafialnych kolonii „Wakacje z Bogiem”.

3. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę po Mszy św. wieczornej.

4. Na Floriański Wieczór Uwielbienia zapraszamy w piątek po Mszy św. wieczornej.

5. W sali z telewizorem jest wystawa prac dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 38 o ich przeżywaniu roku liturgicznego. Zapraszamy do oglądania.

6. Parafia Podwyższenia Św. Krzyża ze Środuli organizuje jednodniowy wyjazd do Bazyliki Grobu Pańskiego w Miechowie, w programie jest przejazd na pole bitwy w Racławicach oraz do Opactwa Ojców Cystersów w Jędrzejowie. Wyjazd w sobotę 22 czerwca br. z Parafii Św. Floriana, koszt 80 zł. Zapisy u Pani Wioli Strączek tel.609 309 837.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i do zakupu naszej parafialnej gazetki „Ziarno”. Dostępny jest kolejny numer „Historii Kościoła”.

8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych, parafianom miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.

9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
- śp. Tadeusz Mościcki lat 75 z osiedla BMC. W jej intencji będzie odprawionych 7 Mszy św. od uczestników pogrzebu oraz 11 Mszy św. od rodziny i znajomych.
- śp. Genowefa Winogrodzka lat 77 z osiedla Kisielewskiego. W jej intencji będą odprawione 2 Msze św. od uczestników pogrzebu oraz 9 Mszy św. od mieszkańców bloku Kisielewskiego 3.
                Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież