W dniu 7 stycznia po Mszy Świętej o godz. 18.00 miało miejsce spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych istniejących w liczbie 30. To duży potencjał 600 parafian codziennie modlących się na Różańcu Świętym.

Spotkanie zostało wcześniej starannie przygotowane przez  Zarząd pod przewodnictwem Wioletty Strączek i zaangażowanych chętnych, głównie pań, które upiekły ciasto i ugotowały pyszną zupę grzybową. Na spotkanie przybył także Ks. Andrzej Mróz - nasz Proboszcz, który pieczołowicie troszczy się o istnienie i stan duchowy wszystkich modlących się na różańcu. Symbolicznie i "bezpiecznie na odległość" połamaliśmy się opłatkiem, oraz złożyliśmy sobie życzenia, których wyrazicielami byli Wioletta Strączek - Główna Zelatorka, oraz Ks. Proboszcz. Siedząc przy sutych stołach, popijając kawę i herbatę, a nade wszystko prowadząc ożywione przyjacielskie rozmowy miło i pożytecznie spędziliśmy czas. Bardzo dziękujemy Zarządowi Żywego Różańca i Księdzu Proboszczowi za to spotkanie, które nas jednoczy i zespala w jedną rodzinę. Szczęść Boże wszystkim na Nowy 2023 Rok.

foto: Piotr Zimnal, Wioletta Strączek, Agnieszka Furtacz