Po dwóch latach przerwy spowodowanych pandemią mogliśmy jako Akcja Katolicka zorganizować dla naszych najmłodszych parafian "Spotkanie ze św. Mikołajem". Święty biskup Mikołaj spotkał się z dziećmi we wtorek 6 grudnia w Szkole Podstawowej nr 40.

W zabawie wzięło udział około 90 dzieci, z których każde na zakończenie otrzymało drobny podarunek z niespodzianką i słodyczami. Dwugodzinna zabawa wypełniona była tańcem, śpiewem i licznymi konkursami z nagrodami. Na spotkanie ze św. Mikołajem przybył także ks. proboszcz Andrzej Mróz, któremu za jego obecność serdecznie dziękujemy. Wyrazy wdzięczności kierujemy także na ręce wszystkich parafian, którzy składając ofiary w kweście przeznaczonej na ten cel umożliwili organizację tej imprezy i tym samym wywołali wiele uśmiechów na twarzach dzieci.

foto: Piotr Zimnal

Komentarze  

0 #1 Piotr 2022-12-09 09:53
Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do dania radości naszym Dzieciom. Szczególne podziękowania i wyrazy uznania kieruję do "Świętego Mikołaja" w którego rolę od wielu już lat perfekcyjnie wpisuje się Pan Władysław Dyrda - nasz Parafianin. No i brawa dla Akcji Katolickiej, która w naszej Parafii p/w Św. Floriana w Sosnowcu zawsze była i nadal jest aktywna. Przy okazji zachęcam wszystkich chętnych, którzy chcą odczuć wielką satysfakcję z czynienie dobra na rzecz innych ludzi i naszej Parafii do przystąpienia do Akcji Katolickiej, bo "żniwo jest wielkie, ale robotników mało".
Serdecznie wszystkich pozdrawiam: Piotr Zimnal - członek Akcji Katolickiej.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież